казино места во манила на филипините

казино места во mesquite невада

Слотови да бидат дистрибуирани на Gameflex платформа Малта, на 12 Март 2019: наградуваниот казино софтвер снабдувач Црвено Тигар се согласи на договор со кој ќе ги видите полно портфолио на наслови достапни преку Iforium е агрегација Gameflex платформа.Договорот обезбедува Iforium партнерите ќе имаат пристап до Црвена Тигар е награда за победа игри, вклучувајќи Тор е Молња и Пиратите " Многу, преку едноставна интеграција.За возврат, Црвена Тигар ќе имаат пристап до нови клиенти во голем спектар на регулирани пазари ширум светот.Крис Looney, Комерцијален Директор на Црвено Тигар Игри, рече: "во Партнерство со Iforium е добра вест за нас, и со нашите игри се приклучат на нивните агрегација нуди ќе доведе до некои големи трговски можности казино места во манила на филипините. "Да се биде во можност да расте преку мноштво на канали е важно за нас, и Iforium има голема достигне како агрегација платформа.Ние со нетрпение очекуваме да долга и плодна врска." Phil возење низ сите, Iforium извршен ДИРЕКТОР, рече: "јас сум воодушевен да се добредојдовте Црвено Тигар на нашите Gameflex платформа.Тоа носи наградуван содржина портфолио кое содржи многу од најпопуларните игри на располагање во индустријата казино места во лос анџелес.
"Нивните прилог на Gameflex ќе биде поздравен од страна на нашите оператори и ќе се погледне напред во развојот на ова партнерство и поддршка на Црвениот Тигар преку нашата дистрибуција во повеќе пазари." За Црвениот Тигар: Црвена Тигар е млада и динамична казино игри снабдувач дека создава топ-вршење на HTML5 слотови и маса игри.Тоа исто така нуди нарачана прогресивна џекпот систем, Паметен Врти бонус за управување со апликација, и свој Турнири gamification функција на подобрување на корисничкото искуство.Основана кон крајот на 2014 година од страна на група на индустријата ветерани од главните B2B и B2C игри брендови, компанијата расте брзо и сега се сервира од страна на над 200 полно работно време на вработените вклучувајќи ги и математичари, графички дизајнери, развивачите на софтвер, аудио инженери, коцкање експерти, QAs, и сметка за менаџери, сите посветен на континуирано подобрување на слотови играч искуство.Дознај повеќе на: www.redtiger.com За Iforium: Основана во 2006 година и врз основа на Isle of Man, Iforium е мулти-наградуван Б2Б софтверска компанија за развој фокусирани на обезбедување на следната генерација игри решенија калифорнија. Gameflex™ е Iforium иновативниот казино агрегација и лесна bonusing платформа.Тоа е комбинација над 8,000 игри од 100+ игри продавачите и е на располагање на мулти-канал оператори преку една и лесна API интеграција казино места во mesquite невада. Iforium се горди примачот на EGR Б2Б ТОА Снабдувач на Годината Награда и CEEGC Казино Награди 2017 & 2018 како да се чита раце во покер. Iforium се licenced и регулирани од страна на велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и од страна на ONJN во Романија.За повеќе информации ве молиме посетете ја www.iforium.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се чита линии на слот машини.