како да се снима коцкање загуби на даночна пријава

kako igrati покер na internetu

"Јас сакам да живеам покер, и јас секогаш ќе, но јас сум со нетрпение очекувам да се игра онлајн секој ден.Тоа е како ако имам само почна да игра покер повторно.Ќе ме најдете повеќето ноќи на partypoker играње како Велшки Волшебникот како да се снима коцкање загуби на даночна пријава. Таму е бавен раст.Луѓето се гледаат добри секој ден.Тоа е убаво.Тоа е прогресивна како да се признае покер раце.
"Тие имаат овој уникатен аура околу нив.Начинот на кој тие се преземање на своето време.Сè што се прави е успех.Тоа е убаво да се види PokerStrs да биде потресен.Играчите се затоплување да ги убаво.Сите се пофали нив во моментот. "Никогаш не сум се чувствувал вака за покер.Јас се чувствувам неверојатно благослови.Јас сум во потрага напред за мојата свадба, бидејќи моето семејство јадење подобро, и се доволно среќни да оди во Вегас како да се снима коцкање загуби. "Мојот живот е променет целосно.Јас сум вежбање, здрава исхрана, како и правење сокови дневно.Јас бидете сигурни дека моето семејство пијат сокови со мене, моите браќа се случува да личен тренер, мојот вереник не.Наместо патување и престојување надвор од куферот одеднаш јас правам добри работи во мојот живот со луѓе што се сакаат. "Тие не тестови на него и мислев дека тоа е срцев напад, но тоа беше се.Ми беше многу емотивна.Мислев дека нешто лошо се случило и јас се чувствувам понекогаш сакам да се направи повеќе и повеќе за моите родители.Можеби и јас би можело да се направи малку повеќе во минатото.Сакам да ги направи горди.Но, претпоставувам дека тие се веќе горд.Сакам да покажам мојата благодарност за она што тие го направија за момчиња и мене.Мислам дека тие заслужуваат сè во животот.Јас би им даде сè.Мислам дека со сето мое срце.Јас ќе направам сè за моите родители.Не постои ништо јас не би го направи за нив.Тоа тегоби мене.Јас се емоционални сега, само размислувам за тоа, бидејќи јас ги сакам толку многу." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre kako igrati покер na internetu. "Гледај во мене, не ми се допадна игра онлајн покер.Немав интерес на сите.Јас бев старата школа живеат играч.Погледнете што се случило со мене во последните неколку месеци.Најдоброто нешто во врска со ова е partypoker дури и не побара од мене да играат онлајн.Мојот договор е во живо се справи.Јас го најдов мојот сопствен начин и следно нешто што знам јас сум испраќање на пораки за да Том Води кажувам него јас сум зависник од високиот ролки.Се чувствувам како дете во слаткарница одново сите повторно." Мислам дека правото на збор што се користи е " вистински.' "Кога ќе побара од вас да направи нешто за кое се прашува дали сте задоволни со тоа.Тие не ви каже што да правам.Кога ми беше понуден договор за работа со PokerStars, имав целиот лист велејќи дека морам да го направам тоа и тоа.Јас реков не.Тоа не се чувствува во право.Јас не се чувствува во врска.Имав email пред мене со долга листа на нешта што требаше да се направи.Со partypoker, тоа е една недела по недела основа.Ние се зголемува како тим, и сите ние сме учење.Тие сакаат повратни информации и сакате да знаете она што е во право за играчите и добрите.Тие се секогаш прашуваат за моето мислење да се движи напред.Тоа е извонредна.Тоа е начинот на кој партнерство работи во бизнисот.Ова е причината зошто тие се посебни.Пред да направите нешто, тие бараат луѓе кои се врши идеи. "Јас сум исто така, во салата 3-4 пати неделно со личен тренер.Изгубив камен и половина и се чувствуваат одлично.Јас го правам сето ова во текот на денот, а потоа и во текот на ноќта, јас почнаа да играат онлајн на partypoker.Јас никогаш не се земаат сериозно, пред, но сега јас се игра секоја вечер, и тоа го сакаат. "Јас се најдов себеси во ритам играње на три $500 купи-во ролки висока секоја вечер.Тие имаат факултативна rebuys, и јас сакам акција.И тогаш во недела, ќе имате повеќе висока ролки и Титулата се Бори. "Потоа, во текот на ноќта, јас сум добивање на мојот хит играње на високо ролки.Јас сум добивање на најдоброто од двата светови.Се чувствувам како да сум на облак девет повторно.Јас сум исто така работи на мојот бизнис, состанок со директорите, тоа е како сè падна на своето место." Што е тоа за partypoker дека те сакам? "Тие имаат нешто посебно.Тие имаат врска.Тие имаат право луѓето кои се вклучени.Погледнете што му ја Одземеш Yong има направено за игра; Симон Trumper.Тие се вистински луѓе на покер.Тие го посветиле своите животи на игра.Тие се верува во играта.Тие не се роботи работат надвор од она што е најдобро за бизнис.Тие се качил во врска со тоа на вистински начин, избран на вистинските луѓе, и се прават правилни одлуки. "Играчите се паѓа во љубов со partypoker.Луѓето се зборува за она што partypoker се прави.Тие се предизвик на PokerStars со живи настани.Создавањето на Титулата се Бори.Тие се обидуваат да создадат поголеми и поголеми настани.И тие не се само го прават тоа главата прв пат – навлегува во резервоарот за гас во 1 Круг.