како да се снима коцкање загуби

kakerlaken покер кралската

Водечки онлајн казино игри инвеститорот Wazdan продолжува транспорт надвор хитови со својот најнов наслов, Автопат во Пеколот Делукс, само во времето за iGB во Живо!и во текот на истиот месец AC/DC е познат патот песната беше објавена уште во 1979 година како да се снима коцкање загуби. Додека новиот слот игра оддава чест на песната penned од Angus Young, Малколм Млади и Бон Скот претежно во име сам, тоа го слави песната е "жива слободни" тема.Ова 5-ролна 5-payline делукс верзија на инвеститорот оригинални ѓаволски онлајн слот се заврши со Проширување Дивините и Ѕидот Бонус функција која им овозможува на играчите да ја усоврши своите победи од колку што 5x.За време на возбудлива Коцка функција, играчи може да ги исполни biker babes coasting по sizzling автопат на нивниот лесно велосипедисти.Во прилог на Уникатен Коцка Функција, играчи, исто така ќе најдете Уникатен Wazdan Функции, вклучувајќи Режимот на Штедење на Енергија, Двоен Режим на Екранот и она што Wazdan може да се пофали е првиот светски Нестабилноста Нивоа, од кои сите се клучните елементи во доставување на наградуваниот инвеститорот е HTML5 слотови за десктоп, таблет и мобилен телефон.На тематските paytable го гледа враќањето на познати Пат 666 симболи, како што меѓудржавни знаци, бензински пумпи, големи камиони, speed limit знаци, на alluring ѓаволот, различни покер икони и biker деца, од кои секоја може да се најде летање низ репортажите за време на игра.Црвен танкер служи како Диви и замени за било кој симбол кој се водат за исчезнати.Време на игра, кога играта е во Двоен Екран играчите се во можност да се види paytable и сите игра симболи' победи вредности во портрет, дури и на мобилен телефон и сето тоа додека во контрола на своите победи.Раководител на Продажба за Wazdan, Andrzej Hyla, рече, "Рок музиката нема граници, и множители се во срцето на гејминг искуство во Автопат во Пеколот Делукс.Тоа е меѓу нова раса на иновативни, кои се движат брзо Wazdan игри кои се направени индустријата од страна на невреме.Кога станува збор за доставување на некои од најдобрите содржини во индустријата, ние ги знаеме нашите играчи уживаат храбар и впечатлива игри како Автопат во Пеколот Делукс, и дека оператори имаат разбрал нашата Страст за Игри на врвот на тоа.Ние се случува да се пројави во iGB во Живо! 2018 во Амстердам со подготвеност да се презентираат нашите производи на пофалници публиката и да стигнат до повеќе глобални партнери," според официјалното соопштение.Од Мај 30, Wazdan портфолиото на повеќе од 100 HTML5 слотови го продолжува својот забрзан раст, со 9 дополнителни игра изданија вклучувајќи ги и најновите, Автопат во Пеколот Делукс, и Sizzling 777 Делукс, Топла Партија Делукс, Овошје Манија Делукс, Фудбал Манија Делукс, Corrida Романса Делукс и две магија игри: Одлична Книга на Магијата Делукс и Магијата на Прстен Делукс.Калибар на овие производи се причина партнери како Videoslots, EveryMatrix, SlotMillions, Iforium, Tipbet и други, вредност Wazdan и зошто неговата цел е да се задржи доставување на овие возбудливи игри на нивниот партнер, оператори и играчи kako igrati покер na internetu. Wazdan може да се најде на стојат T20 на iGB во Живо!од јули 17 – 20 во Амстердам RAI. kako igrati покер као profesionalac.