Craps се купи се обложуваат против место облози

се отвори една соба слот цена

Digitain мулти-канал коцкање и обложување спортски платформа на услуги потврди дека Малта-лиценцирани 21Bet биле успешно мигрирани да Digitain е целосно управувана sportsbook решение craps се купи се обложуваат против место облози.
21Bet е управувана од страна на Aureate Игри Решенија Рибар и исто така е службен кошула спонзори на Waterford ВО странска валута.Според договорот, Digitain предвидено од своето API технологија за 21Bet онлајн операции, вклучувајќи и нова подобрена верзија на нивниот sportsbook, со карактеристики кои вклучуваат готовина надвор, измени мојот облог, и да ги изразат бонус и најновите промотивни алатки за играч маркетинг стекнување и задржување отвори локација ди слот машина. Digitain извршен ДИРЕКТОР, Suren Khachatryan, рече: "21Bet е поголем бренд во Европа, а ние сме среќни да биде нивната технологија партнер на избор. Digitain е frictionless API интеграција заедно со нашите целосно управувана Sportsbook ќе ја испорача 21Bet со подобрено корисничко искуство и преку 30,000 вистински телевизија месечни настани и целосна покриеност на најпопуларниот спорт во Пред-натпревар и Live Обложување, и пари надвор опции. 21Bet, исто така, ќе имаат пристап до најновите Светски Куп содржина зона, вклучително и тим вести, пласман, и главата-2-главата и понатаму да се вклучат играчите во текот на оваа година е најголемиот обложување турнир." Џејмс Хадсон извршен ДИРЕКТОР на 21bet, рече: "Нашата компанија е визија е да имаат оптимален стратешко партнерство со нашата технологија на услуги. Digitain има докажано меѓународниот и Европскиот пазар експертиза, и нивната технологија им овозможува на нашиот бренд да се агилни и флексибилни, и во контролата на нашиот патоказ за да се прилагодат на постојано менување на условите на пазарот и играч параметри.На Digitain тим се вистинско задоволство да се работи со и тие го направија на миграцијата на нашата нова sportsbook како мазна како свила! "За Digitain Digitain има повеќе од 1.000 вработени, 35+ глобални партнери, и повеќе од 400 обложување продавници низ целиот свет.Мулти-канал Digitain Игри Платформа овозможува frictionless клуч на рака или бело-етикета решение за двете земјиште-базирани и онлајн оператори преку нашите API е да се интегрираат на sportsbook, казино, живеат дилер, и виртуелен спорт модули.На оџакот, исто така, вклучува обемен исплата портал, бонус мотор, CRM систем, и посветен 24/7 поддршка на корисниците на отворете negozio ди слот машина. На sportsbook производ опфаќа 30,000 настани во живо, секој месец, низ 65 спортски земајќи ги во 7,500 лига, и повеќе од 3.000 обложување пазари, додека нашата казино решение има 3,000+ игри од сака на NetEnt, Microgaming, и Playson и многу повеќе.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre се отвори една соба слот цена.