најдобрите казино во близина на сиетл

без депозит кодови за сребро дабови казино

Зен Патувања Private Limited, компанија поддржана од страна на Essel Група, се случува да почнат да нудат казино патувања во Индија.На компанијата потврдува дека тоа ќе го лансира својот прв премиум одмор круз, која ќе понуди целосно опремен казино, почнувајќи од овој април во рамките на "Jalesh Патувања" бренд име.На 2,000-седиште Karnika ќе биде прв казино брод за да го поставите плови како дел од Jalesh.Тоа ќе започне од Мумбаи и патување до Гоа пред прави своето враќање на патување, и ќе ве спречи во различни пристаништа по должината на рутата.Зен-додава дека круз ќе вклучуваат голем број на забавни емисии, егзотични и автентична кујна и многу авантура активности.Според казино дел од Jalesh Патувања веб-сајт, "се Тркалаат на коцки и го поминете ноќ со дама среќа и да уживате еден трепет на Играчи Бар & Казино.Се наоѓа на Палубата 8, Кралската Казино ќе ви ја расипам за избори.Од повеќето популарни игри како што се Blackjack, Покер, Нула-off и Слот Машина Игри за некои неверојатни маса игри, ова место е сигурен да крене вашата возбуда најдобрите казино во близина на сиетл. "Додека сте зафатени се моли за вашата среќа, ние сме тука за да ја задоволи својата жед со некои пенливи духови.Подгответе се да се доживее едно парче Вегас правото на море – со илјадници квадратни метри на светлата, акција, слотови, и табели." Subhash Chandra, претседателот на Essel Група и еден ПРАТЕНИК од Rajya Sabha, помогна да се развие Индија Индија Крстарење Линии Асоцијација (INCLA).Организацијата е фундаментална убедлив владини функционери, вклучувајќи и преку петиција до Премиерот на Канцеларијата и на Унијата Министерството за Транспорт, Патен Транспорт, Автопати, Реката Развој и Ganga Подмладување, да го одобри коцкање на крстарење бродови, како и да им овозможи на Странски Директни Инвестиции во казино индустријата.Тоа не е јасно дали Jalesh ќе обезбеди казино работење во рамките на територијалните води на Индија, или пак на игри само по излегување во меѓународното подрачје.На INCLA работел тешко да се најде одобрување за казина на крстарење бродови надвор од 12 наутички миле марка и да се работи врз кои бараат одобрение од владата да им се дозволи да работат во рамките на територијалната вода граници, како и.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre вашингтон.