светот на резервоари слот категории

het definitieve слот ван цин een

Се движат брзо дистрибутер резултати близнак-strike потпишување две зголемувањето ѕвезди на 20 февруари, 2018 – QTech Игри, Азија најбрзо растечките игри дистрибутер, има само го погоди пар на нови се занимава со две од зголемувањето на ѕвездите на казино igaming, Booongo и Fantasma Игри.Интегрирање на содржини од две на иновативни и креативни онлајн слотови добавувачи додава уште повеќе мускулна да QTech Игри' поголемиот број платформа, која е доведување на најширокиот спектар на онлајн игри на Азија, од утврди имињата на индустријата е највозбудливите до-и-доаѓање на услуги.Меѓу игри достапни на своите оператор партнери преку договорот ќе биде Booongo е најновите изданија Овошен Диви и 15 Златни Јајца, заедно Fantasma Игри' збег погоди Супер Сумо.
QTech Игри' извршен ДИРЕКТОР Jonas Alm рече дека два пати соопштение донесе нова премиум спектар на своите постоечки портфолио како што продолжува да се прошири во Азиските пазари, во кој најдобрите мобилни придобивки светот на резервоари слот категории. Alm додаде: "По многу охрабрувачки МРАЗ 2018, важно е да се погоди земјата работи со овој навремено два пати најава светот на wonka слот машина за продажба.

Fantasma Игри и Booongo се веќе reinvigorating места простор со подлабоко игри искуства.Со комбинирање на три-димензионални виртуелни светови со повеќе конвенционалните игри е од клучно значење за да се отклучи играч ангажман во сите мобилни платформи, па забележување на т.н " нивните збег талент беше клучот за добивање на оваа возбудлива комбинација на одборот.Себастијан Дамјан, Комерцијален Директор на Booongo, рече: "Ние сме воодушевени за интеграција и гледајте на ова како клучна партнерство, има само доби блескав повратни информации од нашите нови игри публиката до денес.Додека Booongo е веќе воспоставена во Азија, ние се чувствуваме сигурни дека нашата висок квалитет на игри ќе се вклучат со уште повеќе играчи, сега дека QTech Игри е водечки нив на пазарот." Fredrik Јохансон, извршен ДИРЕКТОР на Fantasma Игри, додаде: "Ние сме започна некои врвен содржина на крајот, premised на нашата белегот на блескави графика и математика-enhanced игра.Со помош на QT Игра, се надеваме дека овие игри брзо ќе се најде дом, како фирма со омилени играчи." Мобилен раст на Азиските игри е ramping во тандем со зголемувањето на паметен телефон донесување стапки.Кој крајот, QTech Игри, исто така неодамна објави QT Игра, првата препорака мобилен стан наменска за гејминг индустријата, работи од технологијата која им овозможува на играчите да изберете било која игра од било услуги светот на резервоари се продава гаража слот. QT Игра е автоматски-curation решение, исто така, гарантира дека играчите секогаш да се најде својот омилен игри, без било кога пропуштаа на соодветна нова порака." Тоа е само најновите пионерски перформанси алатка од QTech Игри, чија цел е да се обезбеди своите партнери да продолжат да суспендирам и ги надминуваат нивните ривали.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Romilly Еванс, Консултант, 131-151 Голема Titchfield Street, London, W1W 5BB| +44 (0) 20 3586 8267 | [email protected] За QTech Игри: QTech Игри е најбрзо растечка игра дистрибутер во Азија.Неговата мисија е да се најде најдобрите онлајн (RNG) игри во светот и ги дистрибуира до оператори во Азија.Мобилни игри се обезбеди централен фокус на компанијата, која е premised за целосно во сопственост и приспособен техничка платформа која ги содржи игри провајдери и оператори на најбрз, повеќето напор интеграција на пазарот.Преку оваа платформа, клиенти да уживате во најдобрите перформанси и поддршка на корисниците на располагање het definitieve слот ван цин een.

QTech Игри " целта е да се стане најголем снабдувач на дигитална забава во Азија од 2021 het definitieve слот ван een цин 8 писма. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre het definitieve слот ван een цин cryptogram.