колку може да се подигне во покер

како да се каже монета слот во шпански

На Мајкл Џексон ентузијаст има освоено ВИП искуство во Лондон за да ја посетите на Вест енд, благодарение на LeoVegas и нејзините последни конкуренција.Водечки мобилен казино праша членовите на јавноста да ги тестираат своите вештини со преземање на учество во крајна Мајкл Џексон усна-sync битка, за да го прослават лансирањето на Bally е 'Мајкл Џексон Кралот на Поп" играта.Учесниците беа охрабрени да се создаде Мајкл Џексон тематските усна-sync видеа и споделување на via @LeoVegasUK со #MJLipSync.По многу записи кој moonwalks и иконите бели ракавици, 27-годишниот Андреј Tanner беше изгласан како судија омилени и сега ќе се wined и dined, приготвени во хотел и да добиете билети за шоу во Лондон е Вест енд, каде што тој може да се усна-синхронизација на ноќта далеку.Андреј, од Uxbridge во близина на Лондон, изјави: "јас сум апсолутно воодушевен да биде победник на усна-sync битка.Сакам Мајкл Џексон, па јас мислев дека ќе влезе и фрли неколку форми.Тоа ми требаше многу обиди и практикување на мојот Мајкл Џексон впечатоци пред јас го зедов тоа во право." Непречено Кривични ентузијаст додава: "јас не можам да дочекам да се види шоу во живо со мојот партнер и имаат една ноќ во Лондон!Сакам да кажам јас голема благодарност до LeoVegas и тим за организирање на ваква голема награда." LeoVegas велика БРИТАНИЈА Земја Менаџер, Shenaly Амин, рече: "На Мајкл Џексон натпреварот беше забавен начин за нас, да ја покажат нашата најнова игра која сега е достапна на интернет и на мобилен.Андреј запис беше брилијантен и многу забавни, ние не може да биде повеќе воодушевен да се доделени него со награда." Види Андреј победа за влез тука: https://twitter.com/turtle789/status/736235683178795008 За медиумите информации, ве молиме контактирајте Ребека ([email protected]) Beci ([email protected]) или Матеј ([email protected]) на 0113 8873291 колку може да се подигне во покер.
За LeoVegas LeoVegas е светска класа мобилни игра забава на услуги колку може да се направи на евтини слотови. LeoVegas работи Европа најбрзо и најмногу user-friendly мобилна платформа за играње нуди 700+ казино игри, светски најголемиот пакет на живо казино забава во HD и на сите нови sportsbook, означени како спортски настан на годината.Со најсовремена технологија, иновативни податоци, и силна претприемнички менаџмент, LeoVegas се зголеми за да стане игри на услуги на избор за илјадници играчи колку може да се направи со онлајн покер. LeoVegas е меѓународно призната како лидер во мобилни игри и има освоено неколку престижни индустрија награди, вклучувајќи EGR е 'Слот Оператор на Годината 2015', 'Маркетинг Кампања на Годината', 'Иновации во Мобилни и Таблет" и други. LeoVegas е на листата на Nasdaq Првиот Северна Премиер, под тикер симбол ЛАВ како да се каже монета слот во шпански.

LeoVegas вработува тим од 300+ талентирани луѓе во своите канцеларии во Малта и Шведска.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се каже казино во италијански.