Kaya artemis одморалиште и казино кипар

правила

Tabcorp подружница влегува Аргентинската пазарот да се исклучиво се дистрибуираат Буенос Аирес песна е коњ-трки содржина на меѓународните пазари Луисвил, КЕНТАКИ, Март, 2016 – Небото Трки Светот, Луисвил, Кентаки-базирани дистрибутер на меѓународните коњ-трки содржина на Америка и подружница на водечките Австралиската wagering оператор Tabcorp, најави партнерство со Hipodromo Argentino де Палермо, коњ-трки песна во Буенос Аирес, Аргентина.Небото Трки Светот ќе обезбеди ексклузивни simulcasting на сите трки се одвиваат на овој водечки Аргентинската песна за да се унапреди депозит wagering (ADW) брендови, racetracks и надвор од патеката обложување места (OTBs) во САД, Канада, Карибите, Австралија, Нов Зеланд и Јужна Африка.По нејзиното партнерство со Codere во декември 2015 година да се обезбеди живеат видео-стриминг на Австралија, Нов Зеланд и Јужна Африка трки до операторот на Бразил се соочуваат со ADW Suaposta и разни Бразилецот песни, Небото Трки Светот е нова дистрибуција се справи со Hipodromo Argentino де Палермо ќе видите компанијата го прошири своето Јужна Америка присуство и внесете Аргентинската пазарот.Буенос Аирес' најстарите и најпрестижните коњ-тркачки место, Палермо е домаќин на повеќе од 120 чистокрвни и рамно-тркачки настани годишно и карактеристики на 2,400-метар сите временски услови тркачката патека.Сите трки се одвиваат на Палермо песна, вклучувајќи го и претстојниот Гран Premio Republica Аргентина настан во Мај, Гран Premio Поло де Portillos y Potrancas трка во септември и Гран Premio Nacional во ноември, ќе биде исклучиво дистрибуиран од страна на Небото Трки Светот за simulcast wagering на своите партнери во главните меѓународни пазари.Глобалната wagering базени ќе биде хостиран од страна на Премиер Портал International (PGI), врз основа на Isle of Man kaya artemis одморалиште и казино кипар.
PGI е заеднички потфат помеѓу Tabcorp и Phumelela.Во САД, Канада и Карибите, Небото Трки Светот ќе биде дистрибуција на Палермо трки содржина на големи ADWs фокус на пазарот.Дистрибуција, исто така, ќе се покријат од Северна Америка racetracks и OTBs.Покрај тоа, Небото Трки Светот ќе биде обезбедување трки содржини од Палермо песна за simulcast коњ-wagering да се пазари во Јужната Хемисфера.За Австралискиот пазар, Палермо трки ќе бидат дистрибуирани до Небото Трки Светот е матична компанија Tabcorp, и живи за радиодифузија и видео-стриминг од овие настани ќе се емитува преку операторот радиодифузер Небото Трки.Небото Трки, исто така, ќе се дистрибуираат Палермо трки содржина на Нов Зеланд пазарот преку компанијата партнерство со Нов Зеланд Трки Одбор.Небото Трки Светот ќе започне со дистрибуција на дербито содржини од Палермо песна на Јужната Хемисфера и Северна Америка пазари во април 2016 година kaya казино без депозит бонус кодови. Компанијата е закажано да објави дополнителни меѓународни партнерства подоцна во H1 2016 година kaya artemis одморалиште казино yorum. "Трки во Палермо песна во Буенос Аирес се меѓу највисок квалитет во сите Јужна Америка, еден регион каде коњ-дербито е во пораст во популарноста", рече Давид Haslett, Претседател и извршен ДИРЕКТОР на Небото Трки Светот правила. "Ние сме возбудени за да партнер со Палермо да се донесе овие топ-ниво трки во нашите основни пазарот на Северна Америка, чија временски зони дополнување на Буенос Аирес трки распоред, како и основни австралиско-азијски пазари на нашата матична компанија Tabcorp." За повеќе информации на Небото Трки Светот партнерство со Hipodromo Argentino де Палермо, ве молиме контактирајте Небото Трки Светот.За Скај Трки Светот Основана во 2014 година, Небото Трки Светот е ексклузивен Северна Америка дистрибутер на чистокрвни и темперамент коњ-трки од трки се одвиваат во Австралија, Нов Зеланд и Јужна Африка.Друштво, подружница на Tabcorp, Австралија најголемите wagering и забава компанија, обезбедува Австралија, Нов Зеланд и Јужна Африка трки содржина за simulcast коњ-wagering wagering за над 70 НАС се соочуваат со однапред депозит wagering (ADW) брендови, вклучувајќи NYRA Награди, TVG, TwinSpires.com, Xpressbet.com и BetAmerica.com.Покрај тоа, Небото Трки Светот обезбедува Австралиската трки содржина за simulcast коњ-wagering wagering до над 425 коњ-тркачки патеки и надвор од патеката обложување (OTB) агенции во САД, Канада, Мексико и Карибите.Контакт Информации Дејвид Haslett Претседателот & извршен ДИРЕКТОР на Небото Трки Светот Tel да научат како да се игра покер. +1 (502) 568 1010 е-пошта: [email protected] веб-Сајт: https://www.skyracingworld.com/ и https://www.tabcorp.com.au/ Твитер: https://twitter.com/RacingDownUnder Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre правила за игра на покер.