ќе бидам среќа во казино денес

индиго небото у казино.s. 60 wyandotte ред

Манчестер Јунајтед се омилени за да го освои ФА Купот по тепање на Вест Хем со два гола на еден во финалето некогаш ФА Куп натпревар да се одигра во Boleyn Земјата.Манчестер Јунајтед е на курс за да победи нивниот прв ФА Куп трофеј во текот на една деценија по доаѓањето далеку од Boleyn Земјата со изненадувачки победа, благодарение во голема мера да го сјај на Марко Rashford и Дејвид De Gea.Вест Хем секогаш беше gall мочниот меур камен на Обединетите во текот на Сер Алекс Фергусон владеење, но Обединетите секогаш ќе март во Вест Хем како омилени.Времињата се сменија.Класата на Дмитриј Payet, на чесен на Мануел Lanzini, и контрола на Марк Нобл значи дека овие денови тоа е Чекани, кој игра на повеќето авантуристички фудбал.Тоа не се случи вечерва.Уште еднаш Луј ван Gaal даде младите шанса и тие не ги разочарам.Тоа беше hark назад на старите добри времиња со триото на Џеси Lingard, Марко Rashford, и Ентони Боречки plundering на предна линија – млади, темпо, измама, и во 54th минута гол на врвен квалитет од тој човек Rashford.Боречки намалена на топката до 18-годишниот по грешка од страна на Вест Хем е стенд-во целост-назад Михаил Антонио.Таму не чини да се биде никаква опасност за Дарен Randolph во Вест Хем цел како две бранители застана во млад човек е на пат.На shimmy на лево, а shimmy на десно, и на десната нога curler погоди горниот агол на нето испраќање на гостински навивачи крајно barmy.Само Арсенал има освоено повеќе ФА Куп наслови од Јунајтед, но тие не се на се кандидира ова пусто од 1960-тите и 70-тите години.Што се чинеше дека веројатно да се променат по допрете од Marouane Fellaini раце Обединетите два гола перница во 67th минута по некое добро дело со Боречки вештини ќе бидам среќа во казино денес. Slaven Bilic страна не пештера во.Видовме дека за викенд против Арсенал, и го виде повторно вечерва.Тие забрзано напред во секој случај, по што вториот гол, и тие се врати во игра по Andy Carroll насловот блесна низ полето, се најде на чело на James Tomkins, и заврши во задниот дел на мрежата.Вејн Руни доаѓаат надвор од клупата со минути останатите, De Gea извади својот вообичаен низа од светска класа спасува, и Тимотеј Fosu-Mensah беше како камен на грбот.Вест Хем мислев дека тие имале гмечи натпревар во екстра времето кога Cheikhou Kouyate упати топката во мрежата со секунди останатите, но целта е правилно ја отфрли можноста за offside.Може да Луј ван Gaal спасување нешто од проституција, досадна, и тмурна првата сезона на чело и да дојде далеку со ФА Купот триумф за прв пат од 2004 година? Everton, Watford и Кристал Палас стојат на нивниот пат.Ми се допаѓа своите шанси, и затоа направете го bookies.С.Еден Куп Победник Шансите (Учтивост на Bodog) Man Utd +135 Everton +250 Кристал Палас, +400 Watford +400 ФА Купот Полу Финалето Тела (на Вембли) Man Utd v Everton (Sat, 23 април) Кристал Палас v Watford (Sun, 24 април) Се најновите коцкање вести од Калвин Ayre индиго небото казино телефонски број.