она што е на најдобар можен рака во покер

ѕвездата казино broadbeach ресторани

"Оваа борба е конзумирање на Мексико." Alvarez и Чавез генерирани наслови во 2016 година, кога тие, наводно, достигна ракување договор да се борат во "winner-take-all" натпревар.Меѓутоа, кога договорот бил формално договорени, нивните менаџери се погрижи двете страни ќе одиме подалеку со милиони долари она што е на најдобар можен рака во покер. "Јас не мислам дека Alvarez може да си дозволи да губи пари." Чанта е $7 милиони евра, и двете Alvarez и Чавез ќе ги преземат за намалување на PPV приходи.

HBO ќе се плаќа-per-view борбата да се клиенти за $69.95 она што е на најдобар рулет стратегија. Со комбинирана рекорд на 98-3, двајцата боксери се постојано рангиран меѓу Мексико е најголемиот на сите времиња.Во саботата вечер рунда ќе се одржи во мрежата на Т-Мобиле Арена во Лас Вегас пред распродадени толпата на 20,048. Bettors се обидел до земе шансите на борбата. "Јас сум живеел на многу големи моменти во мојот живот, но ова е еден од најголемите моменти и борби," Чавез е татко, поранешниот светски шампион Јули Cesar Чавез Sr., рече дека оваа недела она што е на најдобар слот машина да победи на.

Canelo Alvarez Јули Чавез 48-1-1, 34 Ко 50-2-1, 32 Ко Возраст: 26 31 5' 9" 6' 1" Став: Православна Православна Бокс навивачите треба да добијат своите пари е во вредност од Alvarez наспроти Чавез се бори, како што се, секако, нема навивачи на еден на друг.Има многу лоша крв помеѓу двете, и тие решив да го решат внатре прстен ѕвездата казино broadbeach ресторани. Alvarez наспроти Чавез, Кентаки Дерби и НБА Плејофот ќе се направи наоѓање седиште во Лас Вегас sportsbook овој викенд прилично тешко.Првиот викенд на Мај е секогаш зафатен време за oddsmakers по обично бавно месец април, но во 2017, тоа е надвор да се дури и busier започне.Додека Дерби и НБА Плејофот се постојана дека секогаш ќе се пополни многу обложување лизга, ова Cinco de Mayo викенд има додава возбуда благодарение на Canelo Alvarez и Јули Cesar Чавез Jr ѕвездата казино вклучена голд коуст.

Oddsmakers може да се добива уморни од теорија се бори дека никогаш не дојде до реалноста.Претходно оваа година, онлајн книги се земе влогови на предложениот бокс мечот помеѓу rappers Крис Браун и: Момчето ѕвездата казино вклучена појадок.