исплата за удирање 00 на рулет

кога ќе мичиген казино се отвори

Откако неодамна го најавува лансирањето на својата спортски обложувања проект, онлајн игри на компанијата Softswiss соработува со Spadegaming, додавање на Азија-базирани iGaming услуги на своите брзо се развива игра агрегација платформа.Договорот обезбедува Softswiss' сегашните и идните Curaçao и MGA-лиценцирани бела етикета и игра агрегатор клиенти пристап до иновативни и брзо растечки услуги е комлетната содржина на библиотеката.Новиот пазар на раст: "Возбуден и благодарни" за интеграција договор, Spadegaming Генерален Директор на Дени Ален рече дека тие се во потрага напред за нивната "возбудливи игри авантура со таква силна iGaming на пазарот на играчот да се почне." На ГМ објасни дека со Softswiss тие се подготвени да ги прошират своите гејминг индустријата се постигне во нови пазари.И со нивната "карактеристична придонеси и исклучителни серија на производи," тие се сигурни дека тие ќе бидат во можност да "додадат некои нови иновативни содржини на маса и се надевам на одлична соработка напред." Зголемена понуда: Интеграција со игри содржината на услуги проширува Softswiss' 11,000-плус мултијазично и мобилен-friendly казино игри од повеќе од 150 водечките игра добавувачи.И сега ќе биде дополнително зголемена со популарни потпис Азиски-тематските и класични игри од Spadegaming како што е Пораст од Werewolves, Огнен Седум, Луди Самоубиец, Риболов Војна, а неодамна објави, Туѓо Ловец, кој вклучува нова Купи Функција.Исто така, коментирање на интеграција, Никита Keino, Партнер Менаџери Тим водат за Softswiss, рече нивните Softswiss Игра Агрегатор е брзо проширување на овој месец и тие се "воодушевени" за да добредојдовте Spadegaming во нивните игри семејство исплата за удирање 00 на рулет. "Сега ова иновативни и брзо се развива на услуги ќе се придружите на нашиот широк спектар на игра програмери се во можност да им обезбеди на своите голема содржина на сите наши сегашни и идни Бела Етикета и Игра Агрегатор клиенти.Со нетрпение очекувам да на плодна соработка!" Нудејќи "повеќенаменска" слот за игри содржина, бидејќи лансирање во 2013 година, Лондон-со седиште студио покажа дека тоа е индустрија иноватор, развој на конфигурираат игри содржина customizes за сите мобилни уреди.Постојано проширување на неговите слотови понуда, Spadegaming додава нови наслови на своите портфолио секој месец.Во прилог на поддршка на сите поголеми фиат валути, со нови и cryptocurrencies наскоро на услуги, исто така, нуди турнири, екстра врти, и други ексклузивни бонус алатки, како што се Црвени Пакет и Предвидување на Воланот.Инвеститорот е, исто така, се подготвува да воведе посебни џекпот игри за Curaçao-лиценцирани онлајн казина оваа година.Сите од студио за игри се официјално сертифицирани од страна на Австралиската-врз основа на лабораторија за тестирање за онлајн гејминг системи, iTech Лаборатории.Нови проекти: Во прилог на својата Softswiss Sportsbook добредојде онлајн спортски обложувања и казино оператор Bambet за својот бренд портфолио, Willemstad-со седиште на компанијата, исто така, неодамна го направи своето деби во регулирани грчкиот пазар по што го добил онлајн казино лиценца од Грција Игри Комисија (GHC) исплата за удирање зелен на рулет. Lauded како "ознака за земја достигнување," на нова лиценца ќе им овозможи на Sooftswiss да го зајакне своето присуство во рамките на Европската игри на пазарот.Според фирма, по добивањето на потребните одобрување од грчкиот регулатор, тоа е финализирање на својот прв проект, N1CASINO.ГР, во земјата iGaming арена и има планови да се интегрираат спортски обложувања. кога ќе мичиген им овозможи на онлајн коцкање.