Thunderbolt казино не запре бонус

ќе атланта добие казино

Мега Moolah слот од онлајн казино игра студио Microgaming има произведено друг милионер, еден кој ќе биде преземање дома со парична награда од €6.6 милиони денари ( милиони евра), според официјалната прес-ослободување од Isle of Man компанија.На џекпот беше хит минатиот вторник, Март 14th, 2017, од страна на играчот на Зодијакот Казино се нарекува "СП", кој предизвика Мега Moolah е џекпот додека си играат на неговиот мобилен телефон.Вкупниот износ тој победи беше €6,681,487, која, како што беше случајот со претходниот прогресивна джакпот освои во Microgaming слотови, ќе бидат исплатени на среќа победникот во една исплата.Мега Moolah прогресивна слот е еден од најпопуларните Microgaming слотови дека има неколку рекордни победи и платени вкупно €647 милиони евра во текот на својата рок.Минатата година, на насловните за плаќање од најголемите мобилни џекпот на €7.97 милиони евра и тоа дури и освои Руши Светски Рекорд за најголемиот џекпот во онлајн слот.Монументалната победи беше поттикнат во октомври 2015 година, кога Џон Heywood, велика БРИТАНИЈА војник, нема €17.87 милиони долари (US$20 милиони на времето) и го зеде Руши рекорд од претходниот носител, кој победи на NetEnt е Мега Среќа на слот.Коментирајќи ги тековните победи, Казино Награди Промоции Менаџер, Emma Сала, рече дека тие биле "воодушевен" да кажам добредојде на нивните осмиот Милионери Клуб член и најновата успешна приказна.Таа додава дека "СП", предизвика џекпот преку неговиот мобилен телефон со користење на €1 промоција и тој беше втор мулти-милионер оваа промотивна кампања има произведено од почетокот на 2017 thunderbolt казино не запре бонус.
Дејвид Рејнолдс, Microgaming Игри Издавач, исто така, ги сподели своите коментари со честитките победник и вели дека Мега Moolah слот има постојано се прави наслови преку своите деценија долг рок и дека последната победа ја потврдува тренд продолжува. ќе аризона закон за легализирање спортски коцкање.