како да се победи рулет во казино

classifica милјари giocatori ди покер italiani

Онлајн спортски обложувања компанија 32Red го најави потпишувањето на мулти-борбата договор со Северна Ирска поранешниот две-тежина светски шампион боксер Карл Frampton, договор што ќе го види Frampton стане фирма е бренд амбасадор.Договорот, кој клоци од оваа сабота на "Frampton Раѓа' картичка од СОНЦЕТО Арена во Белфаст, ќе ги покрие Frampton е бори под неговите нови промотивни договор со Френк Ворен.Како дел од договорот, Frampton ќе се обезбеди редовна содржина за 32Red блог и социјалните медиуми канали.Гери Мареј, Директор на Бренд & Стекнување на 32Red, коментира: "на Сите ни на 32Red се среќни да имаат можност да работат со Карл време што би можело да биде највозбудливиот период од неговата кариера."Имаме успешна постојните партнерство со Карл е нов промотор Френк Ворен и кога се во можност да се претстави да се преземат за да на следното ниво со додавање на него како амбасадор, тоа беше нешто што скокна на."Frampton рече: "јас сум возбуден да биде споделување на следната фаза на мојата кариера со 32Red, бренд кои имаат долга историја на поддршка врвен квалитет спорт и бокс во одредена.Јас сум со нетрпение очекувам да работам со нив што е она што е толку големо време за бокс и особено за мене."Мојот фокус е сега на победа назад светската титула во Featherweight и потоа да стане 3-тежина светски шампион во Супер-Featherweight и јас сум благодарен да имаат 32Red е поддршка како што гледам за да се постигне тоа." како да се победи рулет во казино.