лејди гага покер лице радио уредување

definicion де слот en ingles

Ева Lejman, Раководител на полски Биро во ПОТ Партнери, се приклучи на безгрешното листата на говорници на AffiliateCon Софија лејди гага покер лице радио уредување. Lejman е колега, Ко-управување со Партнерот во ПОТ Партнери Џејмс Scicluna, веќе е на одборот за ова лето е шоу, земајќи одржи на 15 и 16 Мај.Тој сега ќе биде придружуван од Lejman, адвокат со повеќе од 12 години искуство да помага на клиентите за игри на среќа, законот за облигациони односи, М & А и ИТ услуги на пазарот на законот лејди гага покер лице производител.

Specialising во полски даночно право, и IP право, меѓународното договорно право и обезбедување на услуги за двете полски и странски игри оператори, Lejman е исто така добитник на Зголемувањето на Ѕвездите на Адвокатите дефиниција де риба о покер. AffiliateCon Основач Џулијан Пери, изјави: "Ние сме возбудени за да додадете Ewa на нашиот говорник line-up во Софија оваа година, како што знаеме, важноста на полскиот пазар."Ева е досие како правник е втор на ништо и двајцата таа и Џејмс ќе додадете витално значење правна експертиза да AffiliateCon Софија."Како и импресивна листа на говорници, широк спектар на првата класа брендови ќе биде изложена во AffiliateCon Софија ова лето definicion де слот en ingles.
Karamba, Parimatch, Kindred Група, Lapalingo, NetoPartners, ActiveWins и многу повеќе ќе се покаже како дел од силна AffiliateCon Софија кат план.Два дена целосно на образовни говори ќе бидат испреплетени со жива забава, како Mixology се враќа за настанот е главната партија во средата 15 Мај.Кликнете тука за да го резервирате билети и мрежа со најдобрите соработници Европа има да понуди за ова лето. дефиниција де bouton ау покер.