домино qiuqiu gaple слотови онлајн

banque казино услуга зголемете

Победи Системи, водечка технологија и игри добавувачот, е да го покажат широк спектар на своите производи во Перу Игри Show (PGS) 2017 од 21-22 јуни домино qiuqiu gaple слотови онлајн. PGS делегати кои посетуваат стојат 50-51 ќе ја доживее Победи Системи' иновативни спектар на казино решенија, вклучувајќи електронски рулет, гејмерски машини и казино системи за управување.Победи Системи ќе изгледа да се носат на интензитет собран во последниве LatAm саеми, вклучувајќи Juegos Мајами и FADJA, како што има за цел да ја прошири својата стапало во регионот со нејзината интеграција на Злато Клуб речиси целосно.Злато Клуб, глобалната инвеститорот и услуги на гејмерски машини и електронски рулет, беше купена во крајот на 2016 година и го видел неговото работење успешно вклучени во Win Системи во последниве месеци.Новиот игри рака е игра клучна улога во Победи Системи' операции оди напред, искористување на синергии помеѓу пазарот-водечки системи и најновите игри технологија и дизајн.Ерик Benchimol, извршен ДИРЕКТОР на Win Системи, рече: "Ние се постави за да се направи голема сензација на овогодинешното Перу Игри се Покаже како ние продолжуваме нашата значителен раст стратегија во LatAm регионот, и нашите Злато Клуб производи ќе игра значајна улога во ова banque казино услуга за обновување на бордо. "Јас сум задоволен да се каже ние сме во пресрет на распоред со интеграцијата.Ние се одржи на целиот тим и треба значително да се додаде на нашата работна сила, бидејќи на стекнување.Тоа ја покажува нашата посветеност и одлучност да продолжи да расте брзо." Победи Системи ќе биде изложен неговото Казино Систем за Управување со WIGOS™, која во моментов обезбедува над 260 казина во 17 земји во светот, заедно со својот иновативен маркетинг алатки, Intellia™ и WinUp™.Истите ќе бидат надополнети со нејзините десет-позиција Futura и четири-позиција Quadra електронски рулет, како и сорта на своите ST2 и S3 гејмерски машини, кои ќе бидат прикажување на различни длабок заштитен Злато Клуб игри.Победи Системи се во 50-51 во Перу Игри Покаже 2017 banque казино услугата клиентот бесплатната телефонска. За да ги организирате состанок, ве молиме испратете и-мејл на [email protected] или јавете се на +34 935 308 049 banque казино услуга зголемете. За да Победи Системи ПОБЕДИ СИСТЕМИ е глобалната технологија на услуги за игри на среќа и забавната индустрија.Компанијата специјализира во системи и услуги за казина и игри на среќа, игри уреди, и сервер базирани видео лотарија терминали (VLTs).ПОБЕДИ нуди полн спектар на технологија и услуги, вклучувајќи и дизајн, програмирање, инсталација, работа и одржување на своите системи.Победи Системи има широка патека-евиденција на нудејќи им на најдобар во класа за управување со информации на системи, призната во целиот свет за обезбедување супериорен во реално време контрола, стабилност и сигурност на земјата-врз основа на казина, игри на среќа, и пат операции.Во 2016 година, Победи Системи стекнати Злато Клуб, глобален инвеститорот и услуги на гејмерски машини и електронски рулет со присуство во повеќе од 50 земји во светот.Резултат од стекнување е важна лидер во глобалната гејминг индустријата, со значителен стапало во Европа, Јужна Африка и Америка.Компанијата постојано се развива, рафинирање и проширувањето на нејзините продуктната линија во пресрет на потребите на пазарот, поставување на трендови и создавање на алатки кои се станува од суштинско значење за своите клиенти успешно работење.За повеќе информации: www.winsystemsintl.com || +1 212 206 9325 || Tw: @win_systems Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre не доаѓаат влогови во craps.