покер под оружје прочитајте онлајн

geant казино aix en прованса livraison на живеалиште

Сите работи точка за да ја оваа поделба се две коњ трка помеѓу бранителот на титулата Аризона и повеќегодишни моќ Сиетл.Ние исто така ќе бидат сведоци на МАК врати во Лос Анџелес, а тоа е резултат на Овни франшиза се преселиш од Св. Луј.Сан Франциско направи значително прскање во текот на offseason со вработување контроверзниот Чип Кели како свој нов тренер покер под оружје прочитајте онлајн. NFC Запад Фјучерси Шансите • Сиетл -110 • Аризона +140 • Лос Агли +750 • Сан Франциско +2000 Забелешка: Сите МАК обложување шансите во овој член се учтивост на BoDog.Одбрана NFC Запад Елисејските Аризона Кардинали се доаѓа надвор страшно 2015-2016 кампања, која ги видов оди 13-3, победи поделба насловот, и однапред да на NFC Шампионатот Игра.На парчиња во место да се направи работи на нивниот втор последователен NFC круна, и можност за франшиза првиот на светското првенство.Имаше многу малку списокот промет од сезоната одамна, и покрај тоа на поранешниот New England Patriots linebacker ќе се зајакнат веќе многу добри одбранбени единица.Брус Arians има направено страшно работа за време на првите три години како тренер во Аризона.На Кардинали имаат освоено 10 игри или повеќе на секоја прилика, и направи две postseason настапи.Тие не успеаја да се направи плејофот во Arians првата година и покрај исклучителната 10-6 рекорд.Аризона е дело е длабоко во квалификувани позиции, и нивната офанзива линија ќе биде цврста.Тоа е само прашање на водење ветеран одбранбен Carson Палмер здрава, слично на она што беше минатата сезона.Палмер отворени сите 18 игри пред една година, и led Аризона на МАК #1 за пласман во вкупно дело (408.3 PPG), и тие, исто така, биле лигата е вториот највисок постигнувајќи тим (30.6 PPG).На Кардинали за одбрана совршено се обиде да го нивниот динамичен дело.Стоп единица завршиле 5-ти во дворови дозволено (321.7 YPG), и принудени 33 грешки од страна на опозицијата.Ако тие треба да се подобри во една одредена област, тоа ќе биде нивниот помине брзање.Аризона отпуштен спротивставени quarterbacks 36 пати минатата сезона, и тоа беше 20-најдобрите во МАК.Во прилог на Чендлер Џонс автоматски ги подобрува што треба.Ако Аризона е потребна дополнителна мотивација, сите тие треба да направите е да се погледне на NFC Запад фјучерси шансите на BoDog и Шансите Ајкула.Шансите на одлуки имаат едногласно направени Сиетл омилени во однос на освојувањето на NFC Запад.На Кардинали и Seahawks подели своите две регуларната сезона на состаноците минатата година, со екипата освои на секоја прилика.Забрана на бројни непредвидени повреди, Аризона треба да превоз нема полошо од NFC диви картичка тим.На Кардинали отиде многу импресивен 7-1 на патот сезона пред, и беа +9 во грешки (4-МАК).Четири од своите први пет игри оваа година ќе биде наспроти тимови кои не поседуваат победа рекорд минатата сезона.Осамен исклучок ќе биде во нивните сезона настроената дома против Нова Англија, и тоа ќе го одбележи првиот од четирите игра суспензија за Patriots ѕвезда одбранбен Том Брејди.Да се биде или не за Џеф Фишер Џеф Фишер почнува својата петта сезона како тренер на Овни.Сите четири претходните години резултираше со губење на сезони, и во комбинација рекорд на 27-36-1 geant казино aix en прованса livraison.
Лос Анџелес со кои се тргува до хипотека својата иднина на #1 вкупно нацрт-изберете Jared Goff.Исто така, се совпаѓаше со нивните преселат во Лос Анџелес, постои дополнителен притисок да се победи, и да биде сериозен плејофот кандидат.Не можам да замислам Фишер ќе биде во можност да ја задржи својата работа ако Овни не освои минимум 9 игри.И покрај доведување во многу наметнат одбранбен како Jared Goff, тој нема да биде принуден да игра веднаш, и дека треба да експоненцијално помош во неговиот раст.Тоа не е да се каже во одреден момент, тој нема да биде вметната во како стартер.Фишер има се одлучи да започне сезоната со Случајот Keenum зад центар, и тој е повеќе од способен привремена додека Goff се смета за готов.Говорејќи на казненото дело, Лос Анџелес, секако, треба да се подобри во оваа област, ако тие навистина имаат стерн плејофот аспирации.Минатата сезона, тие беа само МАК тим кој во просек помалку од 300 метри од вкупно дело по натпревар (297.6 YPG), и биле 29 во напад во 17.5 поени по натпревар.На некои позитивни забелешки, Овни офанзива линија дозволено нивните quarterbacks да се добие отпуштен на МАК ниска 18 пати, и го отвори патот за 7 најдобри брзаат напад (122.6 YPG).За жал, тие имаат најлош поминува играта во фудбал (175.3 PPG).Оценување на тие бројки, тоа не презема една ракета научник да заклучиме, Лос Анџелес е во очајна потреба од далеку подобра игра на одбранбен.Не прават грешка, Лос Анџелес ќе мора плејофот калибар одбрана, и ако нивното дело може да се одржи повеќе дискови оваа година, тоа ќе биде уште повеќе изразено тоа колку добро тие се на таа страна на топката.Овни одбрана беше на теренот во просек од 33:12 по натпревар минатата година.Само 49ers и Орли се запре единици имале помалку од одмор.Овни се 11 во вреќи (41.0).Дополнително, тие беа единствениот тим со губење на рекорд, завршувањето на топ 10 во 3 долу за одбрана на сезоната одамна, ограничување противници на мал 34.7% конверзија стапка.Овни распоред вклучува 7 од својата 10 не-поделба игри, кои доаѓаат против противници не успеаја да имаат победа рекорд од минатата година.Запомнете, Овни отиде во комбинација 3-1 против Сиетл (10-6) и Аризона (11-5) минатата година.Тоа не е како тие ќе недостаток на доверба против две од најпознатите високо смета NFC тимови.Не треба да биде оправдување за Џеф Фишер не мора неговиот тим во плејофот раздорот еднаш декември ќе пристигне geant казино aix en прованса диск. 49ers Копа за Злато е она што се појави да да биде на потег е направен од очај наместо логика, 49ers франшиза иднината сега се наоѓа во рацете на необични тренер Чип Кели.На развијат Кели носеше од неговата добредојдовте во Филаделфија по само три години, и покрај плејофот изглед, и еден пар од 10 победи сезони.Сепак, Кели е тренер тактики и лидерски способности се отворено прашање, и специјално па со тековните и изминатите Орли играчи.Провокативен поранешниот Орегон Патки тренер нели се чинеше да дознаам како да се справи со МАК играчи, во споредба со оние на колегиум ниво.Таму веќе се шепоти на поделени шкафче соба во Сан Франциско, а во моментот на ова пишување, ние сме уште две недели надвор од нивните сезона поотворени.Една работа што може да биде остатокот увери, под претпоставка дека Кели ќе се претвори 49ers во непосредна кандидат ќе биде исклучително неправедно очекување, и граници на лажлива размислување.По сите, ова е тимот кој отиде 5-11 една сезона пред, и рангирана на или во близина на дното на статистичките тим категории на двете страни на топката.Еден од Кели е првиот големи одлуки ќе биде, кој да започне на одбранбен.Во моментот, Blaine Gabbert се чини дека има мала предност во однос на Колин Kaepernick.Иако, Кели останува noncommittal во овој juncture.Кој заработува работа, тие ќе бидат преземање во текот на дело што е рангиран мртов минатата една сезона, пред се во напад, во просек патетично 14.9 поени по натпревар.Јас се погледне за Сан Франциско да биде многу подобрена на одбрана.Потоа повторно, тие имаат каде да одат, но до по завршувањето на минатата сезона се рангирани 29 во двете вкупно јарди (387.4 YPG), и поени дозволено (28.0 PPG).Ако подобрување се случува да навистина transpire, тие мора да се направи многу подобра работа на принудувајќи грешки.Велејќи дека тие беа ужасно минатата година кои се однесуваат на таа категорија ќе биде големо потценување.Тоа е дополнително потврдено со собирање на само 9 interceptions, и пронаоѓање на miniscule 3 fumbles сите на минатата сезона.Јас верувам дека Сан Франциско ќе биде повеќе забавен тим да се види под Кели, а особено толку offensively.Сепак, ќе биде тешко да се притисне дури и на врвот на нивната 5 победи од сезоната одамна, и се појавува наменета за втор последователен NFC Запад последното место заврши.Се подготвуваат за Светското Првенство Кандидира 2016 година, го одбележа првиот пат во три години дека Сиетл дојде до краток на Супер Боул изглед.Сепак, тие беа плејофот тим за четвртиот последователен година, и напредно да NFC Директорот Круг пред се елиминирани од страна на Каролина.Пит Carroll влегува во својата 7 година како тренер на Сиетл, и неговиот Seahawks го пропушти плејофот само еднаш во шест се обидува.Под Carroll, Сиетл освои 2013 Супер Боул со убедливи 43-8 маргина над Денвер.Уште еднаш, има енормно високи очекувања во "Големиот Северозападно", и ништо помалку од франшиза четвртиот Супер Боул изглед, ќе се смета за големо разочарување.Сите-Pro одбранбен Russell Вилсон ќе имаат плетеницата на талентирани широк примачите на располагање, и ако ви се вклучуваат тесни крајот Џими Греам, Сиетл има потенцијално смртоносни полагање напад.Голем прашалник на дело се однесува на нивната офанзива линија.Сиетл е дозволено 46 вреќи една сезона пред многу години, и тоа беше на 5-ти најголем во фудбал.Со оглед Russell Вилсон е еден од нив, ако не повеќето, мобилни и неостварлив quarterbacks во МАК, својата офанзива линија треба да биде многу подобро во помине заштита.Тоа мора да се забележи, мнозинството од оние вреќи кои се случиле за време на сезоната првата половина.Имаше забележително подобрување заштита Вилсон како година носеше на.Сиетл, исто така, ќе треба да го замени во пензија трчање назад Marshawn Линч.Потоа повторно, Линч пропушти добар дел од минатата година, додека старечки повреда.Таму е недвосмислено нема сомнеж во мојот ум, Сиетл ќе биде во можност да се одржи на првите пет одбрана.Со силата на застрашувачки единица е во задниот седум.Слабоста е јасно во двете одбранбени tackles, и дури и тогаш тоа е навистина nitpicking.Средно кои биле етикетирани како "Легијата на Пропаста" ќе биде веројатно најдобар во фудбал.Минатата сезона, Сиетл за одбрана дозволено најмали поени (17.3 PPG) во МАК, и беше втор во дворови дозволено (291.8 YPG).Јас ќе бидам многу изненаден да види кој било драматична промена во таа насока.На Seahawks отворен против три тима (Мајами, Лос Анџелес, Сан Франциско), кои сите во сопственост на губење на рекорди минатата година.Иако, еден од оние натпревари доаѓа против Овни, и тие победија на двата натпревари против Сиетл една сезона пред.Сепак, бидејќи 9/16/2012, Сиетл помина 24-8, кога играте со одмазда, и кој ги вклучува 7-1 против NFC Запад Поделба противници.На Seahawks geant казино aix en прованса livraison на живеалиште.