судбината 2 енергија слот рака топови

е graton казино отворена сега

ВОДЕЧКИ ПРОВАЈДЕР НАГЛАСУВА КОНКУРЕНТНА ПРЕДНОСТ ВО РЕГУЛИРАНИ НАДЛЕЖНОСТ на 7 јануари 2019: Прагматични Игра, водечки содржината на услуги на iGaming индустрија, ги презела неговото портфолио живеат во Шведска е регулиран пазар.Да се биде пионер во уредува содржината и сертифициран според шведските прописи, компанијата игри, сега се достапни за имателите на одобренија и дозволи и да живее со водечките брендови, вклучувајќи PokerStars и Svenska Spel.Шведската влез по отворањето на својата регулиран пазар на 1 јануари 2019 доаѓа кратко време откако беше доделена на Б2Б снабдувач лиценца од страна на Владата на Гибралтар во ноември 2018 судбината 2 енергија слот рака топови. Мелиса Summerfield, Главен Комерцијален Директор на Прагматично Игра, рече: "Проширување во регулирани јурисдикции е клучен за нашите стратешки амбиции, и внесување на Шведска е голем дел од сложувалката за Прагматични Игра како што продолжи да се движи напред е graton казино отворен во текот curfew. "Имаме зацементира нашата положба како на услуги кој ги поместува границите со наградуван портфолио на содржината, и ние со нетрпение очекуваме да се донесе нашите игри на шведски оператори, вклучувајќи Svenska Spel." Прагматични Игра ужива на ѕвездени период на неодамнешниот раст на регулирани пазари, имаат потпишаните комерцијални договори со водечките оператори, вклучувајќи PokerStars и ComeOn, додека подобрување на мобилен-фокусирани, мулти-портфолио на производот.За повеќе информации на оваа порака, или да се организира едно интервју, ве молиме контактирајте со Том Луис, на Плоштадот во Воздух на 020 3586 8257 или [email protected] За Прагматични Игра Прагматични Игра е една од водечките содржината на услуги на iGaming индустрија, нудејќи мулти-производ портфолио на иновативни, регулирани и мобилни фокусирани на игри производи е graton казино отвори новогодишната. Нашата страст за премиум забава е неспоредливи.Ние се стремиме да се создаде најмногу ангажирање и сугестивна искуство за сите наши клиенти низ голем број на производи, вклучувајќи слотови, во живо казино и бинго.За повеќе информации ве молиме посетете ја https://pragmaticplay.com/ за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre е graton казино отворена сега.