покер тексас ем држете стратегија

езерото vermilion перде слот за ограничување 2021

На 10 јули, 2017 (Тел Авив) – Податоци-управувано маркетинг специјалист Beehive ќе покажат иднината на вештачка интелигенција во iGaming Супер Шоу во Амстердам со најновата верзија на својата индустрија-водечките маркетинг платформа, Beehive 5.0 покер тексас ем држете стратегија. Платформата вклучува Beehive Платно, на прва igaming играч патување планер, што го менува начинот на пазарот план, извршување и оптимизирање на нивните маркетинг активностите преку интуитивен drag and drop платно, дека постојано сплит-тестови секој чекор на играчот патување поглед на езерото казино gulfport ms. Beehive Chatbot, воведен од почетокот на оваа година, им дава сила на операторите да комуницира со играчите на Facebook Messenger со примената на најновите вештачка интелигенција.Тоа е од витално значење дека на пазарот комуницираат со своите играчи на каналите освен традиционалните e-mail и инстант пораки е идеален.Ади Dagan, Beehive извршен ДИРЕКТОР, рече: "Вештачка интелигенција не е само иднина на iGaming маркетинг – тоа веќе пристигна.На Beehive платформа е веќе користите ПИ-управувано модули) за да го оптимизирате маркетинг активности – и таа е поставена како стратегиски фокус на нашиот патоказ низ 2018 езерото vermilion перде слот 2021. "На iGaming Супер Шоу секогаш е еден од главните моменти на игри на календарот, и со нетрпение очекувам да фаќање на чекор со оператори и покажува индустрија како Beehive е revolutionising податоци-управувано маркетинг." Beehive ќе биде излагање на трибина N23 на iGaming Супер Шоу, кој ќе се одржи на RAI.За да закажете состанок, ве молиме посетете: https://beehivebi.com/lp/OutOfThisWorldMarketing-SuperShow-igb/ или пад од застане за да научите повеќе за тоа како податоци-управувано маркетинг може да пресилвам вашето приходи.За повеќе информации на оваа порака, или да се организира интервју, ве молиме, контактирајте [email protected] или + 44 203 586 8266 За Beehive Beehive е водечки провајдер на CRM решенија за iGaming индустрија.Основана од обложување и игри експерти во Тел Авив во 2012, тие ги обезбедуваат операторите и другите добавувачи со иновативни алатки за анализа, оптимизација, и да заработат на нивната играч основи.Компанијата е уникатен Лаборатории платформа е софистициран клиент маркетинг мотор кој е докажан за зголемување на конверзија и задржување стапки преку интернет, мобилни и малопродажните канали.Тоа им овозможува на корисниците да сегмент играчи од однесувањето атрибути и брзо да се создаде мулти-канал кампањи да се однесуваат на нив со релевантни промоции на оптималното време.Нивните клиенти вклучуваат Ladbrokes, GVC, Microgame, SNAI, Stanleybet, и Херој Игри.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre езерото vermilion перде слот за ограничување 2021.