казино слот машини да се купи

orario chiusura казино saint vincent

GGPoker и Кинг го најави и двајцата ќе биде претставена од страна на тенис легенда Борис Бекер во бренд амбасадор улога.Шест-пат тенис големи победник и поранешниот светски број еден ќе ги претставува и двете партнери во онлајн покер игри.Бекер ќе ја претставува брендови додека играте онлајн, дејствува како официјален амбасадор за претстојните WSOP Супер Коло Онлајн Серија на покер турнири.Бекер рече: "јас сум воодушевен да се работи со GGPoker и Кинг и сум во потрага напред за да се натпреваруваат со играчи од целиот свет, на многу најдобри покер платформа."Со WSOP Супер Коло Онлајн Серија само зад аголот, јас сум надевајќи се дека за да додадете WSOP Коло прстен на мојот Гренд-Слем победи."Jean-Christophe Антоан, Раководител на GGPoker, рече: "Во прилог на двете спортски голема како Борис и почитуван покер бренд како Кралот е на GGPoker списокот значи ние продолжуваме да си одат од силата на сила."Секој е свесен за она што жестока конкурент Борис е на суд, и јас очекувам да ја видите истиот дух кога тој хитови на табели." казино слот машини да се купи.