Traduction en francais de слотови

казино смарагд lagos де moreno

Тоа е тоа време на годината повторно.Време е да се споредат 2018 prognostications против реалноста и да излезе на 2019 ногата.Пред неколку години, јас се приклучи некои од моите колеги во сомневајќи се она што би и не би се случи во наредната година.Со користење на кристал топката не е за fainthearted, но вистината може да се рече, секогаш постојат неколку софтбол предвидувања за да го стави во игра за да се поткрепат мојата доверба.Како календарот до 2018 сврте, јас предложените планови за индијана џонс: крадците ќе продолжи и во искриват брзина, но дека нема да има паркинг донесеното решение.Не се сомневам во тоа, еден поглед на градилиштето уверува работи се напредува на време (и на буџетот, според тимот).Беше паркинг донесеното решение?Тимот може да понуди мулти-satellite-многу план како одговор.Тимот следбеници не може да биде толку великодушни во повикувањето на планот решение.На индијана џонс: крадците го признаат тоа е постојано се развива решение.Јас предвидува нова Лента одморалиште или варијација на постоечкиот имот на хоризонтот.Секако Дру Лас Вегас се квалификува.Но јас не се предвиди затворање на Среќа Змеј (off-Лента), како и одложувањето на Дин Установи' планираните одморалиште низ Лас Вегас Булевар.Јас со право видов MGM Места Меѓународниот е среќата зголемените со отворањето на MGM Cotai и MGM Спрингфилд и revamping на Парк MGM.Исто така, со право се предвиде Mandalay Bay ќе го задржат своето име.Јас очекува на преработената Дланки и Палатата Станица својства за да се хитови и досега тие се на таа песна — иако и тоа е се уште рано да се помине судот.Мислев игри во Јапонија ќе се движи побрзо отколку што има, излегува дека MGM, Цезар Забава и Лас Вегас Песоци ќе биде побарано да го партнерот на проекти во таа земја.Тоа не се случило.Можеби тоа ќе во 2019. Моето предвидување дека национално спортско обложување ќе победи одобрување беше во право, но не бев во право за Њу Џерси не има спортски книга се отвори во време за фудбалската сезона.Казина во Њу Џерси, како и Делавер, Мисисипи, Западна Вирџинија, Род Ајленд, Пенсилванија и Њу Мексико — се преземање на влоговите.Конечно, предвидување дека ќе има малку движење на рекреативни марихуана пред што се однесува до потрошувачката во одморалишта беше во право.Игри регулатори се уште сет против употреба во казино својства.Дека став е веројатно да остане во сила се додека Одделот за Правда смета тенџере нелегална супстанца.Значи она што ќе можеме да видиме во 2019? Тука се и некои свежи нагаѓања: — Дин Летувалишта ќе ја задржи својата лиценца игри на среќа во Масачусетс, но не пред компанијата е дисциплиниран во таа држава и во Невада.Која дисциплина ќе дојде во форма на парични казни договорени во населба договори.Се очекува износите да се осум фигури (иако некои од моите контакти во Масачусетс рекол девет) traduction en francais de слотови.

— Бис Бостон Харбор ќе се отвори во 2019, но не и во јуни, како на компанијата се надеваше.Судот и слух одложувања ќе им помогнам на отворањето датум назад. — Невада игри регулатори ќе одобри нови сексуално малтретирање прописи усвоени од страна на државата Игри Одбор за Контрола.Тие се слични на федералните регулативи кои се веќе во место, но ќе се стави восклик точка за тоа како сериозно локалните функционери видите прашање traduction en francais de коцкање. — На индијана џонс: крадците ќе се игра на нивната 2019 сезона во Заливот Област.Напорите да се задржи тимот име и бои во Оукланд ќе пропадне.
— Работата ќе продолжи на големи градежни проекти во долината поради отворена во 2020 година, но барем еден проект ќе го видите трудот slowdowns поврзани со недостатокот на работници или материјали. — Нови нонстоп воздух услугата ќе биде објавен помеѓу Лас Вегас и Јапонија.Пред крајот на годината, планот ќе биде воспоставен за да преименувате McCarran Меѓународниот Аеродром по Хари Рид.По енергични дебата, на промена на името ќе биде одобрена traduction en anglais рулет russe. — Следниот голем-лига спортски франшиза да пристигне во Лас Вегас: Major League Soccer.Донесе на тоа, 2019.
Преглед-Весник е во сопственост на семејството на Лас Вегас, Песок Корп Претседател и извршен ДИРЕКТОР на Шелдон Adelson. казино смарагд lagos де moreno.