хард рок казино тулса покер

суровата зора повеќе вештина слотови

Претходно познат како Unibet Група, Kindred Група има најави формирање на нова онлајн казино наслов VladCazino.Овој нов бренд е додадена на портфолио на Kindred Група и да се одбележува за прв пат компанијата ќе нуди онлајн казино опција специјално за романскиот пазар.Онлајн казино е создаден во куќата и ќе работат да им понуди забава за потрошувачите во клучните пазари преку хипер-локални брендови.На Kindred Група работи на одгледување на нивниот удел на пазарот во рамките на локалните регулирани пазари и започна VladCazino да го стори тоа во рок од Романија.Создавањето знаци прв пат дека компанијата започна дополнителни бренд во рамките на нивните постоечки романски лиценца хард рок казино тулса покер. Kindred Група Главен Комерцијален Директор коментираше новиот казино во соопштението се наведува: "Како Kindred продолжува да расте, важно е дека ние секогаш се држат блиску до нашите клиенти решетката болка moulinex geant казино. VladCazino е резултат на импресивен тим напори во рамките на компанијата, нуди нашиот романски клиенти производ и искуство навистина прилагодени на нивните потреби.Сега сме навистина возбудени за VladCazino да добијте одличен почеток, и како и со сите наши брендови, обезбедување највисоки стандарди на клиентите искуство, производ придонеси и играч безбедност." Романскиот онлајн казино започне доаѓа по Kindred Група успешно го воведе Storespelare/Storspiller бренд во рамките на пазари на Шведска и Норвешка, минатата година.Овие брендови беа и се разви во куќата и да покажат сила на компанијата е заштитена платформа и мулти-бренд стратегија, дозволувајќи му на групата брзо да се прилагодат својата понуда да ги задоволат специфичните барања на клиентите во секој пазар. решетката tournoi mtt pmu покер.