она што е онлајн покер соба

слот машини за продажба на врвот долар

WAGERMILL и ИГРИ ЛАБОРАТОРИЈА, Двајца воспостави Независен игра програмери се спојување да се создаде GECO ИГРИ (на Играта Мотор кооперативен), предводена од страна на Марк Paling, извршен ДИРЕКТОР на Британската Игри Инвеститорот WagerMill, и Арон Neill-Стивенс, извршен ДИРЕКТОР на Австралиската Игри инвеститорот TGL, пар се споија нивните компании да се создаде GECO ИГРИ ГРУПА со канцеларии во Лондон и Сиднеј за да се промовира глобално ниво и да ги прошират своите библиотека на игри во Флеш и HTML5 она што е онлајн покер соба. GECO ИГРИ ќе ги нудат Операторите на разновидно портфолио на игри покривање на СЛОТОВИ, БИНГО и КАЗИНО, со комбинирање на предностите на двете развојни тимови и споделување на сета и индустрија познавање на 'ОНА што се РАБОТИ'.Марк Paling рече "независни игри на пазарот има промени значително во текот на изминатите неколку години и јас сум воодушевен да се биде партнер со Арон и неговиот тим во TGL да се создаде значително поголем единица од збирот на две фирми.Следните 12 месеци ветува дека ќе биде многу возбудливо време и ние се стави себе си во позиција да заработат на него" Арон Neill-Стивенс додаде "Спојување со WagerMill и работи со велика БРИТАНИЈА бизнис, кој има свои индустрија knowledg e и потекло е апсолутно право чекор напред за нашиот бизнис.Тоа ќе укажуваат на тоа дека играта на Програмерите работат заедно ќе постигнат големи придобивки за сите.Ние сме добро во тек со некои индустрија менување на плановите околу испораката на содржината, која ветува дека ќе се подобри брзината и ефикасноста на иднината игра испорака на пазарот.Ние ќе бидеме најавувајќи детали пред МРАЗ.....Внимавајте на овој простор!" Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre она што е pachislo слот машина.