покер шансите четири од вид

choctaw казино забава durant ред

Британскиот мало и онлајн sportsbetting производи и услуги снабдувач Спортски Информации Услуги (SIS) Limited најави потпишување на договор со кој е за да види што се снабдувањето со својот меѓународен канал на германската букмејкер, Buchmacher Услуги GmbH (BSG) покер шансите четири од вид. Horseracing хармонија: На Милтон Keynes-со седиште иноватор користи службено среда соопштение објавено од страна на CalvinAyre.com за да се открие дека новиот договор ќе ги вклучи и тоа обезбедување на некои 56 мало sportsbetting места низ Германија со избор на виртуелни тркачки содржина, како и живеат податоци и слики од horseracing настани се одржаа во целиот свет.Расте портфолио: SIS Ограничен неодамна потпиша сојуз тоа е да се даде дозвола да се користат податоци и фотографии од настани организирани од страна на шпански horseracing оператор, Asociacion де Hipodromos Espanoles, и фирмата објасни дека оваа содржина сега ќе бидат понудени за да се BSG мало заедно со слични акција од трките во сад, Ирска, Јужна Кореја, Австралија и Обединетото Кралство choctaw казино durant vs winstar.
Emphatic акцент: Сандра McWilliams, Продажба Директор на SIS, што се користи во соопштението на детали дека нејзината фирма е меѓународна продажба на мало канал обезбедува партнери со способноста да ги нудат своите punters околу-часовник 'обложување настани" на секои три минути вклучуваат некои од светски најпрестижните horseracing настани.Таа дополнително ја призна дека е "воодушевен", со потпишувањето на алијансата со BSG како што се 'ги потенцира нашиот статус како главен глобален снабдувач на дербито содржина.' McWilliams' исказ се чита.. choctaw казино durant победи загуба изјава. "[Ние] обезбеди мало оператори со висок квалитет живеат слики услуга со придружните податоци и графика, кој е сигурен да помогне да се вози обложување приходи." Propelling приходи: За неговите дел, Оливер Jager, Извршен Директор за BSG, одекнуваше овие чувства однапред на изјавувајќи дека содржината од SIS Ограничена е поставена да се обезбеди sportsbetting aficionados во Германија 'со најдобрите horseracing од Обединетото Кралство, Ирска и остатокот на светот.' Jager изјавата се чита.. choctaw казино забава durant ред. "услугата ќе нудат чести обложување можности на квалитетот horseracing и ние сме убедени дека тоа ќе помогне да се вози обложување приходи." онлајн казино мит startguthaben ohne einzahlung.