Osage нација казино ponca град

дакота магија казино фарго се снаоѓаат

Коцкање маркетинг права облека вртоглаво се зголемуваат Забава има burnished своето портфолио на Холивудски филмови преку нов договор со Милениум Медиуми.Во средата, на Холивуд Репортер се скрши на приказна која вртоглаво се зголемуваат го достигна договор со Милениум на пазарот филм-брендирани содржина на меѓународниот онлајн коцкање оператори (во регулирани пазари) за употреба во места, бинго и инстант победи лотарија производи.Милениум е филм со стап вклучува како блокбастери како The Expendables и Паднатите франшиза, Рамбо 4, неколку Jason Statham возила (вклучувајќи Механичар), како и Hellboy да се рестартира во моментов во кината низ светот.Компанијата е, исто така, произведува повеќе arty цена на превоз, вклучувајќи Го и Paperboy, Љубов Pablo и порно биографски филм Lovelace.Искрено, ние сме навистина заинтересирани да видете какви видови на игра за превоз може да се појави од кои последниот.Вртоглаво се зголемуваат ќе го надгледува игра градење, сертификација и дистрибуција на производи врз основа на овие титули.Производството се очекува да започне следниот месец и готови производи, ќе почнат да се појавуваат на вашиот пријателски соседството коцкање сајт некаде следната година.Вртоглаво се зголемуваат е основан пред една година, од страна на индустријата за игри ветеран Ричард Кларк (Ladbrokes, Гала Корали, Fortuna Забава, итн.) и филмски продуцент Шон О'Kelly.Пар објави својата нова инвестиција во последната година Канскиот Филмски Фестивал и вработени колеги коцкање индустрија ветеран Греам Мартин како нивниот претседател минатиот септември.О'Kelly hailed Милениум договор, велејќи вртоглаво се зголемуваат имаше обезбедено на "круна накит на нивната библиотека," од која "свежи и извонредно игри искуства" ќе се појават.Вртоглаво се зголемуваат има изграден однос со стотици коцкање сајтови во пазарите од целиот свет, вклучувајќи ја велика БРИТАНИЈА, Европа и Азија, за сите на кои сега ќе имаат можност на свежо третира со што да ги намамат коцкање клиенти.Кога компанијата прв започна, вртоглаво се зголемуваат со цел да се лиценца до 100 нови игри во текот на годината врз основа на филмски наслови и стари и нови.Компанијата не е само фокусирана на вистински пари, коцкање сектор, но и цели на профитабилен социјални игри на пазарот.Како на минатиот септември, компанијата рече дека поседувал ексклузивните права да се 75 играни филмови и имаше потпиша производство и дистрибуција се занимава со неколку онлајн платформа на услуги.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre osage нација казино ponca град.