покер како ова се очекува да победи

ќе го видите вашиот

STS Залог стана најновата оператор да се обедини со Push Игри и интегрирање на инвеститорот е целосен пакет на блокбастер слотови во својата игра портфолио.Партнерството ќе биде олеснето со Relax Игри платформа и ќе видите играчи на STS Залог се добие пристап до табелата-врвот Притисни Игри наслови вклучувајќи Jammin' Тегли и Диви Рој.Операторот потоа ќе добиете дополнителни наслови во јануари и во текот на остатокот на годината, како и кога тие се направени достапни преку Релаксираат Гејминг платформа.Притисни Игри е една од најпознатите во побарувачката игра програмери следнава низа од успешни слот започна во текот на изминатите 18 месеци.Успех е падне на грбот на развој на игри со интелегентни математика и софистицирани механика и комбинирајќи го ова со впечатлива графика и илустрации.Слотови обично седат на високото крајот на нестабилноста скала и играчот искуство е засилена преку карактеристики како што се Дивините, Множители, Слободен Врти и Nudges.Џејмс Маршал, извршен ДИРЕКТОР на Притисни Игри, рече: "STS Влог е многу популарна онлајн sportsbook и казино бренд и ние сме среќни да се интегрирање на нашите suite на слотови во своето портфолио." "Ние одиме во големи должини да се осигураме дека нашите наслови испорача на ангажирање и забавни искуства и веруваме дека тие ќе се докаже да биде многу популарна со STS Залог играчи." Жан-Марк Galea, Казино на Производот, Сопственикот на STS Залог, рече: "Ние поминуваме многу време curating нашата онлајн казино игра лоби и само додадете квалитет слотови кои што испорачуваат најдобар играч искуство, па интегрирање Притисни Игри беше без brainer." "Неговите игри се преземат за да на пазарот од страна на невреме, особено Jammin Тегли и Жилет Ајкула од кои и двете се цврсти омилени меѓу стриминг заедница.Ние веруваме Притисни Игри е одличен прилог на нашето портфолио и нивните наслови ќе се пука до нашите листи во ниеден момент на сите." покер како ова се очекува да победи.