она што не повикува значи во покер

слот не collegate alla rete sanzioni

Jon Harbaugh беше потпишан во 2008 година и е 77-51 со Супер Боул прстен на својот прст.Сите шест од најдолго tenured главата тренери имаат победа евиденција и многу од нив го издржа нагоре и надолу сезони.Каролина помина со Рон Rivera исто како и Далас не со Џејсон Гарет.Тимот она што не повикува значи во покер. Истата приказна таму.Питсбург најмен Tomlin во 2007 година, и се качил 92-52 она што не повикува во покер значи. Тој, исто така, има веројатно најдобриот одбранбен некогаш сте родени, така што може да биде фер пример.Мајк McCarthy беше ангажиран во 2006 година и е 104-55 што значи повик да се подигне и се свитка значи во покер. Gase офанзивен шеми во Денвер рангирана на 1-ви и 2-ри со Peyton Manning пристигнувањето во градот.Тој отиде во Чикаго заедно со Џон Фокс минатата година и повреда полн Мечки plummeted до 23-ти.Ако Gase е одбранбен шепот, тогаш јас сум ебат Простор Папата. Manning не треба некој да му каже што да прават и Џеј Cutler смрди.Луѓето се само помазание Gase како продиџи, бидејќи тој е толку млад.Ако тој беше 47 наместо 37, тоа ќе биде многу поинаква приказна.Бен McAdoo е случај во точка за целата оваа статија.Како во пеколот е тој би требало да го замени човекот како Том Coughlin, кој е олицетворение на сето она што сакате во главниот тренер заедно икони како Belichik?McAdoo е негувани од страна на системот за изминатите две сезони и многу други тимови се заинтересирани.Ако ништо друго, ова е во куќата се вработи за да се обиде и да ги размрда работите.Но стакло таванот е таму, и ужасно длабочините на тоа како лошо ова може да добие се видливи.Њујорк многу добро може да се корне себе во газот од страна се обидуваат да го замени Coughlin со еден од Coughlin свој.Не затоа што тој не е талентиран или способен, туку затоа што тој не е Coughlin.Тие веројатно ќе треба да побара од Бурма, кој во основа се жали на Енди Рид отпуштање толку лошо што тие мораа да се постигне за неговата офанзива координатор кога тие haphazardly одлучи да се пресели од Чип Кели.Даг Pederson беше ангажиран од страна на Бурма и во основа има поминато својата прва недела одговарање на прашања за тоа зошто Канзас Сити нападот беше толку куцам и покрај големата игра оружје како Kelce и Maclin во крилја.Да се биде фер, Pederson е кривичните дела во Канзас Сити отиде на 7, 14 и 9-во текот на изминатите три сезони.Прашањето не е за она што тој може да направи со дело, но она што тој може да прави со целосно нефункционален тим дека има толку многу проблеми во многу области.Нема доказ дека тој може да untangle дека cobbled веб во Philly.Тој не е Енди Рид.Тој само ја работеше за него.Еден од потезите се пофали лига широк е вработи на Боја Џексон, кој е конечно да биде дадена шанса дека бил ограбен од него во Оукланд.Џексон беше дека тимот е дело назад во 2010 година, и тие беа lights out, пласман 6 вкупно.Кога го зеде над глава тренерска позиција, тимот plummeted 16 во офанзива ефикасност и отиде 8-8 ДИН пред тој беше отпуштен од страна на новиот генерален менаџер, Reggie Мекензи.Џексон имаше да почнете одново сите повторно со Синсинати, полека качување во редови пред преземањето на офанзива игра повик во 2014 година (вкупно 15) и 2015 година (7 вкупно).Сега тој е задолжен за обнова на Кливленд Browns кои се без одбранбен, и доаѓа надвор една од најпознатите катастрофа-исполнет сезони на секоја екипа во лигата.Е тој вистинскиот човек за Browns?Бидејќи никој не се соочува со поостри се искачи од Џексон.На материјални фудбалски квалитети се таму.Тој може да тренер.Тој знае како да се управува со пракса.Тој е дизајниран цврсти дела.Тој е направено на пристојна работа пред.Но оние intangibles треба да биде таму.Кливленд работи надвор од трпение.Поентата е дека главата тренери тешко да се најде, и откако ќе го најде еден што треба да само да се држи со тоа онолку долго колку што свеќа е сеуште гори.Момци како Бил Cowher на крајот ја напушти.Но, луѓето како Енди Рид и Том Coughlin не треба да бидат принудени надвор од вратата.Ние мислиме дека работите треба промена, бидејќи ние сме нетрпеливи како навивачи и фрустрирани како коцкари.Тоа е наше право да биде непостојана.Екипи не може да си го дозволи тоа.Најдолг tenured тренер во МАК е Бил Belichik, кој ја презеде во 2000 година и има невистинско рекорд на 187-69. Koetter одржа просечна офанзива пласман на 16-ти како офанзива координатор над девет сезони.Тој го достигнал врвот со Џексонвил во 2007 година во шестата, и дно со истиот тим во 2011 година, во 28-та.Тој беше нагоре и надолу со Атланта.На Bucs рангирана на 10-то во офанзива добивка минатата сезона слот не collegate alla rete sanzioni. Еден од најдобрите тренинг вработувања на МАК offseason се случи токму под секого noses.Тоа не беше Чип Кели во Сан Франциско, или Боја Џексон defecting да Кливленд.Најдобар беше всушност повторно го ангажира, а таа немаше ништо да се направи со пополнување на ненадејно се празни главата тренерска позиција.Еден од sneakiest се движи беше Сан Диего повторно вработување Кен Whisenhunt да биде нивната офанзива координатор.Јас знам што ти си веројатно велејќи или размислување.Но, има една разлика помеѓу вработување Whisenhunt да биде тренер да се кандидира на целиот покаже што е спротивно на регрутирање него како човек кој има одредена должност.Како главен човек, Whisenhunt е гонг шоу.Во неговата последна две сезони со лош Титаните тим, тој отиде еден лош 3-20 и беше отпуштен од тимот на половина пат низ минатата година.Но, како офанзива координатор, човекот е гениј и тој е докажано дека насекаде тој исчезна како сигнал повикувачот на само една страна на топката.Погледнете ги доказите: Сега, постојат неколку поени на контекст треба да се разбере кога ќе студираат Whineshunt историја.Првата е дека Steelers имаше Бен Roethlisberger како дебитант, и дека човек се разви во еден од лигата е најдоброто од скромни почетоци.Кога Whisenhunt не беше избран да ја преземе за излегување Бил Cowher, тој им била заклучена да Аризона...и повторно се сопна во Курт Ворнер по неуспешни обиди да се направи Мет Leinart остварлива опција за две директно сезони.На 2010-12 Кардинали се Whisenhunt кога тој не мора Сала на Famer.Во секое време Whisenhunt работи со способен, superstar одбранбен, тој добива апсолутно максимумот од нив.Но кога тој е во лево за да се кандидира на тимот, направи големи одлуки и да се обиде и да се задржи на бродот заедно, тој само не може да го направи тоа.

Crennel е одбранбени координатор за Канзас (7 во 2015 година) и McDaniels е водечки Patriots дело со Том Брејди оваа сезона, како и.Вие само треба да знаете каде ви одговара.Надвор од тоа, треба да се прифати тоа.Глава тренинг е повеќе отколку само да се знае како да се изготват игра.Се работи за личност за управување; расправии сите ваши милиони долари ѕвезди да се купи во системот, додека правејќи се дека улогата играчите се чувствуваат важни премногу.Ќе мора да работиме напорно во одржување на вашиот персонал среќен, и мора да се осигура сите да остане заедно.Постојат исто така многу подвижни делови.Само изберете неколку се родени да го направи тоа.Некои МАК екипи за да се најде ова на потешкиот начин.На МАК само промовирани пет координатори на главата тренинг позиции и секој еден од нив го имаат истиот проблем earmarks дека момците сакаат Whisenhunt донесе на чело на табелата.Дирк Koetter заменува Lovie Смит во Тампа, и нема да кажувам ако тој е вистинскиот човек за оваа работа слот без депозит слободен врти.