слот без депозит бонус 2021

можете да се исклучат себеси од сите коцкање сајтови

Betfred најави дека тие целосно ќе го прекине нивното спонзорство и други здруженија со Британскиот Трки кога нивните сегашни ексклузивен договор да работат обложување базен е завршува во јуни 2018.Објавено во Дербито Пост, вести, следи континуирано влошување на односите меѓу двете предизвикана од одлуката да се формира заштитен базени систем по намалувањето на Betfred Tote Базен услуга.Оглас значи дека кога сегашниот ексклузивен договор со Betfred истекува во јуни 2018, по Totes' 90 година монопол доаѓа до крајот, racecourse обложување на пазарот ќе се отвори на други оператори.Во интервјуто со Трки Пост, Фред Направено, Ко-основачот на Betfred рече: "Како од следната година, ние ќе ги исполни сè што ветување.Ние не ќе се вратиме на нешто или dodge нешто или излезат на договорите."Ascot и Chelmsford ќе биде само два исклучоци од 51 racecourse обложување продавници за да не се затвори слот без депозит бонус 2021.

Betfred во моментов поседува Chelmsford и Ascot тркачка на кој домаќин на некои од најголемите и најпрестижните трки во светот, вклучувајќи Кралската Ascot викенд.Направи додаде: "Сите наши обложување продавници на racecourse се на затворање.Ние не ќе биде претставен на било кој [други] курсеви.Неколку racecourses се навистина разочаран ние не сме престојуваат, но јас нема да остане каде што јас не сум го сакал."Ако ништо друго, жалам, јас сум за да не се на racecourses е дека нашето здружение со трки е скршен сега и ќе биде завршен следната година.Но, тоа не е бизнис, тоа е сентиментален."Тоа е во моментов се проценува дека Betfred е повлекување може да го чини велика БРИТАНИЈА racecourses до £6m во изгуби спонзорство.Во 2016 година Betfred спонзорирана од 10% на целата трка тела листа, сметководство за над 1.000 трки. можете да шириме правопис слотови.