како да се победи пари во казино круна

geant казино редот де lotte

Платформа за интеграција се протега слот снабдувач глобална стигнат до New York, N како да се победи пари во казино круна.
Y., 17 јули 2019 – Водечка независна казино игри на услуги Висок 5 Игри (H5G) најави договор за да се интегрираат своите неговото портфолио со платформа на услуги Белата Капа Игри.Договорот ја зголемува дофат на Њујорк-врз основа на инвеститорот игри, со Бела Капа Игри е расте списокот на клиентите сега имаат пристап до H5G е топ-вршење изданија, вклучувајќи Начин за Излез Дивините, Полноќ, Eclipse, Зелени Машина Делукс и Сребро Enchantress.Во партнерство со Бела Капа Игри знаци друга важна платформа за интеграција на слотот на снабдувачот, кој е со цел да ги зголеми своите меѓународното присуство во нови и новите територии.Ентони Пејач, извршен ДИРЕКТОР и Основач на Средното 5 Игри, рече: "Ние сме среќни да се започне нашата игри на Белата Капа Игри е заштитена платформа, која ја отвора вратата за голем број на нови играчи за да пристапите и да уживаат во нашите популарни наслови како да се победи пари во онлајн казино. "Партнерството со добро почитуван бренд како што е Белата Капа Игри е одлична можност за нас и ние со нетрпение очекуваме да расте односот заедно." Phil Gelvan, извршен ДИРЕКТОР на White Hat Игри, рече: "Висок 5 Игри има изградено одлична репутација за обезбедување популарни и ангажирање на игри како да се победи пари во казино слотови. "Содржината ќе ни овозможи да се донесе уште повеќе иновативни игри искуства на нашите оператор партнери и нивните играчи, и ние многу се со нетрпение очекуваме да возен од нивните места." За Висок 5 Игри Висок 5 Игри е индустријата е најголемиот независен казино игри на услуги, развој на содржини за земјиште-базирани, мобилни, интернет и социјалните пазари.Нејзиниот брз-проширување игри портфолио се ужива од страна на играчите во шест континенти и во повеќе од 150 земји.Компанијата работи Висока 5 Казино, првата дестинација за повеќето стабилна слот содржина библиотека во казино категорија со речиси 17 милиони играчи ширум светот, како и неколку лажат социјална казино апликации.Компанијата е водечки далечински играта на серверот, Висока 5 СВОД, се интегрира со онлајн казина низ светот и карактеристики избор на друштвото врвни брендови за вистински пари игра.Висок 5 Игри е вистински глобален операција, со седиште во Њујорк, заедно со дополнителни канцеларии во Гибралтар, Канзас Сити, Лондон и Њу Џерси.За да дознаете повеќе за Висок 5 Игри, ве молиме посетете ја https://www.high5games.com/ за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre geant казино редот де lotte.