не гром долина имаат craps

најдете слот во вашата агенда

Лидс базирани игри да започне Зуи Спорт (www.buzzsports.com) денес објави потпишувањето на договор за да се обезбеди својот предводник на производот ZonePlayTM како онлајн нудат преку партнерство со водечките Азија оператор Dafabet.com.Овој развој со Dafabet ќе се прошири дофат на ZonePlay понатаму во Азија, давајќи им на своите играчи можност да се обложи заедно во живо на телевизија спорт кога се гледа од дома не гром долина имаат craps.

ZonePlay е динамичен во-игра обложување производ, кој претставува играчи со едноставно тврдење: "Што ќе се случи следно?" ZonePlay нуди играчи можност да се обложувате на 'напред инцидентот се' во текот на живи спортски настани, со постојано се менува шансите за тоа дали еден агол, слободен удар или цел ќе се случи, на пример.Тоа дава една сосема бесплатен производ на постојните во-игра обложување алтернативи понудени од страна на Dafabet и дава своите играчи буквално илјадници обложување можности на дневна основа.Типичен англиската Премиер Лига на фудбалски натпревар може да понуди повеќе од 60 единствени можности за обложување, трансформирање, дури и dullest нерешено 0-0 во обложување спектакуларен не гром долина имаат рулет. ZonePlay е исто така во моментов на располагање за тенис и крикет, како и со повеќе спортски должи за започне во 2012 година најдете слот en francais. Зуи Спорт' Главен Комерцијален Директор, Иан Вилијамс, изјави дека "По основа на договори со Boylesports, Inplay Матрица, & PlanetWin365, ние сме среќни да го потпишаа друг партнер, овој пат со Азија фокус.Тоа е огромен пазар за во-игра спортски обложувања и имаме поминато значителен развој ресурс за изградба на платформа која може да се прилагодат на било кој партнер, без разлика каде нивниот клиент база живее." Вилијамс додаде "ZonePlay е преведен на 27 јазици и да ги прифати било која валута изработка на интеграции со партнери исклучително лесен.Ние сме среќни да се работи со друг напред размислување иновативни група како што се Dafabet и не можам да дочекам да го видите производот во живо за време на Еуро 2012." Г-дин за надворешни работи Димитрис Karatzas, генерален Директор, Dafabet.com, рече компанијата, со потпишувањето-up со Зуи Спорт, беше одговор на постоечки клиент потреби и барања најдете слот во вашата агенда. "Стави искрено, повеќе живеат во-игра обложување, подобро и ZonePlay ги исполнува нашите барања совршено." [Завршува] За Зуи Спорт: (www.buzzsports.com) Зуи Спортски е основана во 2006 година од страна на тим кој претходно развиени обложување софтвер за некои од најголемите обложување компании во светот.Компанијата помина повеќе од четири години развивање на својот предводник на производот, ZonePlay, пред конечно да го носат на пазарот во 2010 година најдете слот во дневниот ред.
Зуи Спорт во моментов брои 40 луѓе во своите Лидс седиште во Англија и е лиценциран обложување оператор во велика БРИТАНИЈА.Ела Gascoigne e: [email protected] м:+44 (0)7896 595 527 www.startuppr.co.uk Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино сајтови на велика британија без депозит бонус.