како да се одлучи вратоврска во покер

најдобрите казино нуди исти обложување

Слотови достапни за онлајн платформа 29 октомври 2018 – Премија слотови и маса игри на услуги Habanero има договорено да се дистрибуираат своите наслови преку Bede Игри е ИГРА платформа како да се одлучи вратоврска во покер. Bede Игри, чии клиенти се пофали повеќе од три милиони регистрирани играчи, понуди комплетен содржина решение на кој повеќе од 2.000 игри од индустријата-од водечките добавувачи најдобрите казино шансите во оклахома. Habanero е полно портфолио на слотови, вклучувајќи ги и последните изданија Скок!, Нокаут Фудбал и Начини На Среќата ќе бидат ставени на располагање, како и својата палета на маса игри и видео покер придонеси.
Arcangelo Lonoce, Европската Раководител на Развој на Бизнисот во Habanero, рече: "Нашата нова партнерство со Bede моменти уште еднаш само како атрактивна нашите игри се да оператори и играчи слично најдобрите казино нуди никаква wagering. "Bede има растечката мрежа на ниво на една клиенти и овој договор ќе ни помогне да стигнат до нив како што продолжуваат да се прошири во Европа и пошироко." Рос Haselhurst, Комерцијален Директор на Bede Игри на среќа, додаде: "Ние секогаш сме во потрага да додадете наслови на највисок квалитет на нашите игри платформи, обезбедување на оператори со најголем избор на достапни содржини на пазарот најдобрите казино нуди исти обложување.
"Како и да бидат многу забавни и ангажирање, Habanero, исто така, може да се пофали мешана содржина дизајнирани да одговараат на сите параметри.Ние сме сигурни дека нашите клиенти играчи ќе се најде нешто што го сакам." За повеќе информации на оваа притиснете ве молиме контактирајте Плоштадот во Воздух на 0203 586 8272 или [email protected] За Habanero Habanero е снабдувач на квалитетот на слотови и маса игри за онлајн и земјиште-врз основа казино индустрии.Домаќин на Habanero сопствената платформа и се ставени на располагање на конкурентна стапка, овие игри се прилагодени на најширокиот можен спектар на уреди, овозможувајќи им на оператори во повеќе територии да се зголеми своите приходи.Купени од страна на група на Европските инвеститори во 2012 година, компанијата сега може да се пофали домаќин на квалификувани дизајнери, програмери и математичари.Неговиот менаџерски тим има повеќе од четири децении' вредно искуство во вложување и игри.За повеќе информации, ве молиме контактирајте [email protected].За дополнителни слики и други медиумски информации, ве молиме e-mail [email protected].За повеќе информации, ве молиме контактирајте [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre рубин слотови без депозит бонус кодови.