како да се победи вашите пари назад во казино

сем е град казино shreveport телефонски број

Откако неодамна стекнати 60% од компанијата, главата honchos на Mangas Игри на среќа мора да се изгуби на нивните кроасани кога најновите бројки за GigaMedia беа ослободени.Онлајн игри на среќа софтвер компанијата вториот и третиот квартал резултатите се прикажани неверојатни криза, со својата комбинација Q2 и Q3 нето-приходи надолу драматично од $23.2 милиони денари добивка во 2008 година до $2.3 м загуба во 2009 година како да се победи вашите пари назад во казино. Загуби една голема мера се должи на лошата изведба на Еверест Покер.Брзо ажурирање на каде МАК Lockout ситуација стои покажа дека тоа е сега МАК сопственици на чекање на играчите да одлучуваат ако сакаат да играат фудбал во скоро време.На МАК сопственици одобри нов договор со едногласна одлука на 31-0 како да се победи волкот се кандидира слот машина. Тоа би можело да ги имаат сите заврши оваа недела, но играчите, треба допрва да го одобри договорот себе.На МАК Здружение на Играчи одлучи да не гласаат среда, четврток и петок, а сега тоа е почнуваат да се погледне можно дека групата нема да се направи каква било одлука до следната недела.Што е држи?Добро, тоа е, всушност, посложени на играчот е крајот.Во цел за нов СВА да бидат одобрени, 32 тим претставници ќе мора да се препорача прифаќање на населбата, а потоа 10 име тужителите во играчите анти-труст тужба против лига ќе треба да се официјално се појави пред судот, да го даде своето одобрување.После тоа, сите играчи ќе мора да преземе мнозинство на гласови да го одобри NFLPA да се ре-потврди за да унија статус.Откако унија е повторно да се воспостави, тоа може да ги започне преговорите за членство на делови од СВА.Но, сите кревање на тешки предмети се чини дека веќе е направено.Сопствениците се во договор на 10 година СВА, во која $9 милијарди долари во годишни лига приходи ќе бидат поделени во 53 проценти на сопствениците и 47 проценти на играчи.Стариот СВА имаше подели на околу 50-50 сем е град казино tunica бафет. Па сега, како и порано, коцкање индустрија мора само да седат и да чекаат, но барем pigskin е да се врати на играчите раце.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre сем е град казино shreveport телефонски број.