е дива роза казино се отвори

казино во fuquay varina nc

ustralia-базирани игри оператор Круна Места Ltd е најмен брокерски CBRE Група да ја продаде својата земја парцела во Лас Вегас, во Соединетите Држави, каде Alon казино и хотел проектот беше да се гради.Казино оператор веќе е објавен во декември дека тоа повеќе нема продолжи Alon казино и хотел проект на Лас Вегас Лента е дива роза казино се отвори. Ова е еден од највозбудливите својства да станат достапни во Лас Вегас во долго време," листата брокер Јован Knott, раководител на CBRE глобална игри група, се вели во соопштението.Брокерски рече дека земјата е се понудени во US$400 милиони.подружница на Круната Места имаше стекнато парцела на земјиште во Лас Вегас во 2014 година, да плаќаат пријавени US$280 милиони евра.Сајтот беше формално окупирана од страна на Новите Граница казино.s резултат на продаде надолу во Melco Летувалишта и одлуката да го продаде земјиште парцела во Лас Вегас, Круна Места располага со сите свои меѓународни инвестиции. казино во funchal дрво португалија.