777 диви џекпот слот машина

мали казино слот машини за продажба

Браг Игри Група (TSXV: ФАЛИ, преку ШАЛТЕР:BRGGF) подружница, Oryx Игри, има признаено негово успешно партнерство со Прагматични Игра која има направено брзо работа на гледањето на софтвер снабдувач на производи нуди "станеме меѓу најдобрите вршење на Oryx Hub." На Гибралтар-со седиште на услуги е награда за победа содржина портфолио беше интегрирана во Oryx игри платформа само пред нова година и моментално има топ-десет позиција меѓу добавувачите на Oryx Hub платформата 777 диви џекпот слот машина. "своите портфолио на игри и промотивни алатки се вистински хит со играчи" се Вклучени во плодна партнерство е во целост на Прагматично е Живо Казино производ, неговото извонредно слот наслови, и Прагматични Игра Подобри, своите во-игра промотивни алатки наменети за подобрување играч искуство и да се обезбеди дополнителна вредност.Напредни промотивни алатки се однесуваат на слободната картичка бонуси, награда множители, слободни круг бонуси и награда капки, од кои секоја има докажано да се зголеми гејминг искуство.Она што тие велат: Во официјалното соопштение, генерален Директор за Oryx Игри, Matevz Mazij, коментира за успехот на партнерство... ", Бидејќи додавање на Прагматично Игра е премиум мулти-производ нуди да се ORYX Центар видовме одличен одговор од нашите партнери и тоа е евидентно дека нивното портфолио на игри и промотивни алатки се вистински хит со играчите.

"Договорот со Прагматични Игра во голема мера го подобрува нашата понуда на ORYX Центар и ние сме многу возбудени околу нашето партнерство." Исто така, "воодушевен" со резултатите од тај-up, Главен Комерцијален Референт за Прагматични Игра, Мелиса Summerfield, додаде.. 777 победа слотови бесплатни монети. "Ние сме воодушевени што нашите иновативен казино наслови и промотивни алатки биле толку добро примен од страна на ORYX е партнери и нивните играчи мали казино град во колорадо.
"ORYX партнерите вклучуваат топ-ниво оператори во глобалната регулирани пазари, па ова партнерство беше очигледен избор за нас како ние продолжуваме да го прошириме нашиот бизнис." One-stop-shop: Со Oryx Центар, клиенти се здобијат со лесен пристап до богата библиотека на повеќе од 8.000 игри и над 80 на индустријата водечките оператори преку еден-време, лесна договор и за процесот на интеграција.Тоа е еден од изберете неколку платформи кои нудат Прагматични е награда за победа содржина.Брендот [Oryx Хаб] нуди еден-стоп шопинг за висок квалитет на казино содржини, sportsbook и лотарија производи.Неговата содржина е во согласност и дозвола во неколку регулирани пазари во целиот свет, вклучувајќи ги и Малта, велика БРИТАНИЈА, Schleswig Holstein, Србија, Хрватска, чешка, Шпанија, Романија и Колумбија.Растечкиот бизнис: Во јули 2019, Oryx најави дека рекорден 21 оператори отишле да живеат со своите содржини агрегатор платформа само од првата половина на годината, зголемување на својот вкупниот број на клиенти во времето на повеќе од 65 години мали казино слот машини за продажба. Во врска со вести, Словенечкиот услуги неодамна го претстави својот нов Играч Ангажман Платформа која ги комбинира голем број на функционалности за да се зголеми gamification. мали казино во salamanca ny.