најдобри вистински онлајн казино јужна африка

живеат онлајн покер

Избор на неделата не се случува до Март 15, 2015, давајќи им на сите малку под две недели да џем само за многу информации во нивните глави за да се помогне да се одреди што нивните Март Лудило загради се случува да изгледа како.Дека целиот тој процес е лудило во себе.Тоа е веројатно една голема причина зошто сите сакаат целиот спектакл на пополнување оние загради.Ако сакате да се добие рана шефот на проектот за вашиот "bracketology" образование, постојат голем број на начини да го направите тоа, вклучувајќи ги вовлекува низ насловот шансите на секој тим да се види шансите oddsmakers се стави на нивните шанси да го освои националното првенство.Запомнете, овие коефициенти се веројатно да се променат во текот на следните две недели, па размислете за овие, како и повеќе од буквар од станот-од евангелието.Гледа во она што неговата' се нудат, се чини дека три колеџ тимови се појави да биде заклучен во како број еден семиња.Освен ако нешто катастрофални се случува, Кентаки Wildcats и Војводата Сини Ѓаволи се прогонвам-in за две од четири број еден семиња.Овие два тима имаат најкраток не се согласува со Кентаки големо омилени во уште не се согласува со Војводата седи во 8/1 најдобри вистински онлајн казино јужна африка. Во Вирџинија, Cavaliers се, исто така, се очекува да биде број еден семе, благодарение во голем дел на својата број 2 пласман во двете АП Топ 25 и САД Денес Тренери Анкета.Гледајќи го од шансите гледна точка, Cavaliers се исто така во 8/1 шансите, иста како онаа на Сини Ѓаволи.Овие три екипи се појави да биде брави, но дека конечниот број четири семе не.Тоа е каде што на забавата почнува.Во мојата глава, постојат четири екипи кои имаат легитимен тврдат дека конечниот број еден семе: Аризона Wildcats, Висконсин Badgers, Gonzaga Bulldogs, и Villanova Wildcats.На овие четири екипи, Аризона и Висконсин се смета likeliest избори.Дури и не се изненаден ако двата тима се направи тоа како број еден семе, bumping исклучите unheralded Cavaliers во тоа место.Врз основа на oddsmakers' шансите, Аризона Wildcats и Badgers и двата се седи во 12/1 шансите, проследено со Bulldogs на 14/1 и Villanova 'Мачки во 16/1 шансите.Што и да се случи, тоа е веројатно дека било која од овие тимови ќе падне под број 2 семе дојде Избор на неделата.Но, ако ние сме навистина се обидува да помине се сведува на четири број еден тимови, јас би го стави Кентаки и Војводата како прогонвам-in, во голема мера, бидејќи и двата тима имаат докажано да биде класа на колеџ кошарка сезона.Јас сум огромен фан на Пепелашка приказни како секој друг, па јас би бил воодушевен да се види во Вирџинија, Cavaliers тврдат број еден семе премногу.Шансите се укажува на тоа тие имаат исто толку шанси за победа на националните титулата Војводата ги става во тој разговор.Што се однесува до четврти број еден семе?Ќе одам против жито – и oddsmakers – и ги собереш Villanova да биде дека изненадувачки четврти број еден семе.Тоа не е толку луксузен како, да речеме, Аризона или Висконсин, но Villanova има тепани повеќе национално рангираните тимови од Аризона.Па дај ми Војводата, Кентаки, Вирџинија, и Villanova како моите четири број еден семиња од овој момент.Не дека е важно, бидејќи ние се уште имаме конференција шампионатот игри да се погледне напред, но од сега, овие четири екипи се headlining мојот загради.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најдобри вистински пари сад онлајн казино.