двојно надолу казино техничка поддршка

црвени куче казино без депозит бонуси

LeanConvert, светот е најбрзо растечка клиент искуство, analytics и инженеринг компанијата има потпишано договорот за партнерство со Betsson Група, која гледа на ниво на еден оператор се земе суштински чекор кон инвестирање во нивните бизнис одржливост за иднината.Познатиот за помагање на најголемите светски брендови се вози веб-страница оптимизација и постигнување на импресивен РЕНТАБИЛНОСТ се зголемува со нивото на владеење на игри и коцкање сектор, LeanConvert ќе биде искористување на нивниот креативен пристап кон многовариантното тестирање за преструктуирање Betsson е конверзија го оценувате оптимизација услуги, заедно со разгледување на igaming на операторот на севкупниот стратешки пристап двојно надолу казино техничка поддршка. LeanConvert е единствена апликација на Посно Методологија овозможува на своите клиенти да направите повеќе со помалку ресурси, една цел, а тоа е докажано од непроценливо значење за многу текот на тековната Covid-19 ситуација како компаниите се прилагодат и да продолжи по нивниот дигитален трансформација патишта.Лондон базирани веб-страница и оптимизација на бизнис компанија е целосно платформа agnostic, што значи тие имаат сеопфатно експертиза со сите достапни продавачите на софтвер на пазарот.Ова овозможува целосно conceptualised се изгради и употребата на нарачана решенија кои најдобро одговара на компанијата барања.Оперативен 20+ брендови низ 16 јурисдикции покажува Betsson Група значење во индустријата.Оваа нова друштвото има специфична цел на цементирање дека акциите за иновативни оператор и насочување на нивните глобални операции за зголемување на капацитетот на погоден начин.Тим Axon, генерален Директор на LeanConvert, рече: "Betsson Група навистина се издвојува како компанија која прв план ги става пешачките дигитални иновации.Ние сме возбудени да се работи со тим кој е постојано во потрага за подобро разбирање на нивните играчи и на тој начин се создаде повеќе значајни и ангажирање на искуства за нив." "Сега е клучно време за преземање на работите чекор понатаму од "digital трансформација'.Ние се случува да се рампата до Betsson е тестирање на брзина и размери, со цел да се изгради еден од повеќето напредни персонализација поставување и стратегии во гејминг сектор." "Кога станува збор за новиот почитување прописи, можете да го оптимизирате за играч безбедност и конверзија во исто време.Тоа не е нужно инверзна врска.Тоа е можност да се зајакне вашата персонализација и сегментација на стратегијата." "Инвестирање во персонализација е сигурен облог за РЕНТАБИЛНОСТ, ако сте инвестирање правилно.Ние сме во потрага напред за зајакнување Betsson е пристап за експериментирање и се катализатор за експоненцијалниот раст." Ciara Nic Лиам, Комерцијален Директор, Игри Betsson Група, рече: "2020 година е релативно предизвик за повеќето бизниси, како и прашањата донесе во врска со глобалната пандемија и реагираат на нив има управувано со феноменална износ на иновативни размислување во текот на група и индустријата како целина." "Партнерството со LeanConvert да се испита и подобри нашите стратегиски процеси и нуди, како и нашето севкупно клиент искуство преку своите уникатни технологии и експертиза не само што ќе ја зајакне нашата позиција на пазарот, но на крајот се направи Betsson дури и повеќе робусни, за иднина". двојно надолу slots казино jugar гратис.