е ајакс

лудиот макс бес патот слот rtp

Австралија-листата казино оператор Сребро Наследство Group Ltd.објавено US$3.9 милиони приходи во првиот квартал на годината.Во регулаторните поднесување на понеделник, Сребро Наследство објави дека 61.6% од неговите приходи доаѓале од игри операции во Феникс Меѓународни Клуб (на сликата) во Виетнам Bac Ninh провинција, во близина на земјата на границата со Кина Guangxi провинција.Останатите 33.1% од квартален група на приходи дојде преку работата во Клубот Милионер и Казино во Катманду, Непал.Нејзините пријавени квартален прилагоди заработка пред камати, оданочување, амортизација (EBITDA) во износ до $654,000 е ајакс.
Податоците исто така покажуваат дека Среброто Наследство бруто добивка за јануари до Март 2017 период беше $1.59 милиони евра.Казино оператор успеа да обезбеди споредба со своите перформанси во противвредност година кога го поднесе својот извештај со Австралиската Хартии од вредност во понеделник.Податоци покажуваат дека Феникс првиот квартал победи на ден по електронски гејминг машина е US$179, наспроти НАС$129 дневно во полна година 2016 година казино се отвори денес. Според казино оператор, Феникс имаше 94 електронски игри единици во првиот квартал од 2017 по купување на 22 нови единици во Март.Во Милионер Клубот во Катманду, компанијата имаше првата четвртина табела задржете процент од 19.9% во споредба со 21.1% во полна година 2016 година; и квартална нето победи по маса на $859 наспроти $913 во целост година 2016 година е agua caliente казино отворен денес.

Првата четвртина електронски гејминг машина победи на ден од Сребрена Наследство е работата во Катманду имотот, беше $42 парче, во споредба со $39 по единица за цела година 2016 година лудиот макс бес патот слот rtp. Во меѓувреме, изградба на Тигар Палата Одморалиште Bhairahawa во Непал останува на патеката без понатамошни промени на ревидираниот буџет и завршување.Во Март, Сребро Наследство се изјасниле дека се потребни дополнителни $13.8 милиони како што тоа го имплементира нов проект за управување со мерки со кои ќе се обезбеди отворање на Тигар Палата.Компанијата има бидејќи назначен за нов тим на искусни Азија директори, предводена од страна на Адам Тит, кој неодамна соработувал со MGM Места во Макао и Okada Манила.Сребро Наследство се надева дека ќе успее да имате меки отворањето на својата Нова Непал хотел во август оваа година, со остатокот на средствата достапни во ноември.Во моментов, компанијата објави дека нејзината инфраструктура е 90 проценти заврши.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre лудиот макс бес патот слотови.