мечка реката казино р.в. паркирање

казино heist првично одбор факултативна

Novomatic, еден од најголемите игри и развој на технологијата компании во светот, има потпишано ексклузивен три-годишен договор да изложба на Macao Игри се Покаже во сопствената право.Разни подрачја на 2016-2018 емисии, Novomatic потврди дека македон-ски ќе биде игри гигант е само самостојна изложба присуство во Макао пазар.Одлуката ќе служи како значаен продолжување на Novomatic присуство на македон-ски showfloor во следните три Macao Игри Покажува; како и излагање во свое право, меѓународната иноватор, исто така, ќе го заземе своето место на трибините на неговите клучни Азиските партнери – Jade Забава и Игри Технологии, Inc и Макао врз основа Laxino Системи Ltd мечка реката казино р.в. паркирање.
Novomatic е ексклузивна изложба присуство во Макао пазарот ќе биде ефективна веднаш и да се продолжи преку македон-ски 2016 година, која е закажана за 15-17 ноември на Венецијански Macao, и во 2017 2018 и покажува.Прогласување на одлука за Novomatic Група 23,000 вработени и неколку илјади операции, партнери и клучните клиенти во повеќе од 80 земји, извршен ДИРЕКТОР Харалд Нојман рече: "јас верувам дека Novomatic уште еднаш да преземат индустриски води, со тоа што правилно и добро информиран избор за поддршка на македон-ски со три годишната посветеност." Изјавата продолжи: "Novomatic ја објави својата намера да ја преземе водечката улога во донесувањето на одлука која во моментов сите големи компании покажуваат дека секоја година во Макао се соочуваат со: Имено, изборот на една или друга на актуелните две годишен покажува како идеално средство за промоција на компанијата Б2Б цели ....По периодот на евалуација, Novomatic е донесена одлуката да се лулаат неговата тежина зад македон-ски чисто врз основа на своето долгогодишно евалуација на посетителот на побарувачката, како и идниот потенцијал за развој и пазарот на значењето на шоу." Џеј Чун, Претседател на MGEMA, сопственици и организаторите на Macao Игри Шоу, ја поздрави веста: "Ова е значаен чекор напред за Macao Игри Шоу.Ако сакате да се вози вашиот аспирации за раст и развој на, не може да нема подобар партнер од Novomatic.Македон-ски има јасна визија за да се испорача Азија 'one stop shop', не само преку изложбата но исто така и преку своите конференција и нови иницијативи дизајниран да се поврзе на меѓународната бизнис заедница, со различни комерцијални сцена во Макао и низ Азија сите-во текот на годината." Тој додаде: "Novomatic доверба во македон-ски се одразува на напорна работа ние да се стави во текот на годините да се донесе Macau SAR Владата на одборот како витален поддржувачи и спонзори на нашите шоу, како и поддршка на водечките 100 игри и забава компании во Макао и Азија.Оваа одлука најавува почетокот на следната и најважните фаза на македон-ски развој: работа со нашите партнери – на Макао SAR Владата, Novomatic и македон-ски изложувачи, Макао е concessionaires и MGEMA членови – да се отвори Азискиот пазар на светот." Оваа прогресивна работа започна во сериозно во 2015 македон-ски минатиот месец.Третото издание на македон-ски се покажа како "голем успех", со MGEMA потврдува дека сите Клучни Индикатори за Учинок (KPI) покажа позитивна година на година тренд.Оваа година е посетеноста броеви се зголеми на 13,186 од 11,987 во 2014 година, што претставува зголемување од 10%; бројот на излагање компании се зголеми до 168 од 146 (+15%); и бројот на излагање земји претставени на македон-ски се зголеми од 20 на 22 мечка реката казино шатл услуга. Џеј Чун заклучи: "имаме широка поддршка од Макао и Азиски пазар, каде постои вистински интерес во македон-ски работи за проширување на тргување маршрути помеѓу Макао, Кина, Азија и во светот.Имаме клучно значење и вредност поддршка на нашите клучни владини сектори – Индустријата за Инспекциски надзор и Координација Биро (DICJ), Macao Трговија и Инвестиции Промоција Институт (IPIM), Macao Фондацијата, Макао Владата Туристичка Канцеларија (MGTO), и најголемите производство, игри и забава компании во регионот мечка реката казино слот победници.
"Што е наведено во текот на многу, многу месеци, дека ако меѓународни компании сакаат да прават бизнис во Азија, тогаш тие треба да го стори тоа со поддршка и помош на луѓето кои го познаваат регионот најдобро организации како MGEMA и Macao Игри Шоу.Ова е толку возбудлива можност, а ние сме среќни што Novomatic имаат направено оваа одлука да се здружат со нас и да помогне да се вози нашата визија напред." На 4-то издание на Macao Игри Show (2016 година) ќе се одржи на Венецијански на ноември 15-17 ноември 2016 година. За повеќе информации и фотографии за 2015 Macao Игри Шоу поврзани Macao Туризам и Културно Самитот, посета на www.macaogamingshow.com Слика: македон-ски Претседател Џеј Чун во 2015 македон-ски – За преземање, ве молиме кликнете тука казино heist првично одбор факултативна.

Macao Игри Show | ПРЕГЛЕД Macao Игри Show (македон-ски) е организиран од страна на Макао Игри Производители на Опрема Асоцијација (MGEMA), ко-организирана од страна на Генералното Здружение на Администраторите и Промотери за Макао Гејминг Индустријата, Associação де Mediadores де Jogos e Entretenimento де Макао, Macau Jockey Club, MACAUSLOT, и Макао Yat Yuen Canidrome.Македон-ски е првиот големи игри и забава саем организиран и воден од Macao организации.Македон-ски ќе имаат површина од повеќе од 12,000 м2. Изложувачите и посетителите eyeing Азискиот пазар ќе биде кои доаѓаат од сите страни на светот.Настанот ќе опфаќа шест гејминг индустријата сегменти: Игри Опрема и Додатоци, Игри Промотери (Junkets) и ВИП Клубови, Казино Тела и Фитинзи, Промотивни Услуги и Сувенири, Храна и Пијалаци, Забава и Перформанси.Во прилог, покажуваат карактеристики посебен Macau Креативни и Култура зона промовирање на иновации и технички вештини на младите претприемачи во градот.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.