е казино во џексон са се отвори

најдобар начин да се победи големи во рулет

Американската гејминг машина иноватор Научни Игри Corporation има потпишано договор со кој ќе ги види снабдување на Pechanga Одморалиште и Казино во јужна Калифорнија, со 4,200 на својата iView4 на уредот играч-интерфејс контролори.Лас Вегас-врз основа на Научни Игри Corporation опишани нејзините iView4 иновации, како "state-of-the-art решение", кој овозможува прикажување на "динамична маркетинг содржини, анимации и видео" за гејмерски машини.Таа изјави дека однапред дополнително поддржува cardless игра и нуди "инстант одговор преку софистицирани multi-touch дисплеј". "Ние сме воодушевени што Pechanga Одморалиште и Казино е избран да го замени неговото наследство iView технологија со нашите iView4, овозможување на тоа да се подобри пазарот и да се комуницира со своите играчи преку оваа иновативна технологија," читај изјавата од Боб Parente, Игри Главен Приходи Директор за Научни Игри Corporation е казино во џексон са се отвори. "Pechanga [Одморалиште и Казино] е голем партнер за многу години и беше еден од првите казина, за да се спроведе iView ДМ низ неговото казино подот.Тоа е секогаш на сечење на работ и способности на нашите следната генерација iView4 несомнено ќе и се овозможи да ги понуди своите патрони дури и ангажирање на повеќе, визуелно возбудлив и интерактивни искуства, награди и забава." Во сопственост на федерално-ва Pechanga Бенд на Luiseno Мисија Индијанци, на Pechanga Одморалиште и Казино откри дека iView4 иновации, кои може да згора на тоа за поддршка на веб-базирана содржина, е да се биде инсталиран внатре секој еден од слотови низ својата 200,000 sq ft игри подот е казино во езерото havasu отвори. "Ние сме возбудени за да се надградуваме нашите iView технологија казино-широк и да започне капитализиране на оперативниот ефикасноста на пополнување и повеќе моќно маркетинг содржина способности," читај изјавата од Законот Андерсон, Главен Маркетинг Директор за Pechanga Одморалиште и Казино е казино во lawrenceburg индијана отвори.
"Софистицираност и карактеристики на iView4 ќе обезбеди супериорни во однос на клиентите искуство [и да им овозможи] нас да испорача високо интерактивни, персоналните и динамична содржина; обезбедување на следното ниво искуства на нашите гости се очекува од Pechanga [Одморалиште и Казино]." Во врска со вести, Научни Игри Corporation има, исто така, најави мастило на патент вкрстено лиценцирање договор со гигантот ривал Меѓународни Игра Технологија (IGT) кои ќе им овозможат пар да нудат игри за Северно-Американски клиенти кои вклучуваат функции од друга портфолија.Иако финансиските услови на договорот не беа обелоденети, дуото изјави дека аранжман исто така опфаќа обезбедување на функции од другите членови на седиште во Лондон IGT е слот за игри, базен. најдобар начин да се победи големи во рулет.