колку казино heists се таму

пинк рулет органски лицето маска

На Cosmopolitan хотел е проширување на пијалок ваучер систем, замена на стари Вегас' систем на слободни пијалаци во сите свои видео покер барови.Во стариот систем — кој уште правила повеќето хотел казина — ако се коцка во казино подот или во бар, ќе добие бесплатен пијалоци од бармени кои го следат вашиот коцкање.Од ноември, на Cosmo е тестирање на систем за билети на видео покер бар, каде коцкари мора да се коцка да добијат ваучери за пијалаци.Дека ваучер систем е проширување на "останатите видео покер барови во текот на наредните недели," Кевин Слатка, хотелот е заменик претседател на слотот за операции и маркетинг, рече во е-маил.Сеуште го добиете бесплатни пијалоци на хотелот казино подот.Само друга очигледна хотели со ваучери: ваучер систем се тестирани во еден бар во MGM Grand и еден бар во Мираж, да се види дали тој систем ќе се прошири низ MGM својства колку казино heists се таму. MGM е пилот барови уште им даде на луѓето бесплатен пијалок кога прв пат ќе седнат.Следниот пијалаци се слободни врз основа на "том и износот" некој gambles, MGM рече.И Космополитски и MGM се со користење на истите објаснување за ваучер систем: да се користи технологија за да им помогне на бармени и mixologists се знае кој заслужува слободни пијалоци, наместо следење на коцкање алкохоличари од око.На Цезар Палата својства, се уште можете да добиете бесплатни пијалоци додека коцкање на подот и во барови и Цезар нели дури и навести размислува за менување на таа политика.Цезар и сите од следните хотели означен во четврток, тие не треба ваучери додека се држат до стандардот за слободни пијат систем: Хотел Калифорнија; D; Центарот на градот Гранд; Ел Cortez; Fiesta; Четири Квинс; Златен Брег; Златна Грутка; Зелена Долина Сточарство; Хард Рок Хотелот; Hooters Хотел; На Орлеанс; Дланки; Црвена Карпа Одморалиште; SLS; Јужна Точка; Stratosphere; Suncoast; Богатство на Островот; Tropicana; На Венецијански/Palazzo; Westgate Лас Вегас; Westin; и Дин/Бис БЕЗ ТРОШОЦИ Обвинители имаат наводно, избрани да се откажат прекршочна батеријата цитат издадени од НБА центар/копче за напред DeJuan Блер во Drai е ноќен клуб во јули.Блер, беше зголемен за подигање на жената тој беше расправија со во линија, и истурам нејзиниот надвор од линија, што беше проследено со нејзината впечатлива назад и Drai е фрлањето него колку казино во blackpool. TMZ извештаи жената е вознемирен власти го намали, додека Блер има вети дека ќе невиност сите заедно, велејќи дека тој само се преселил неа.ТОА НЕ Е КАКО ШТО ПИШУВА 'БУРГЕР" Ако сакате да вложите надвор место каде славна двојка ќе биде овој викенд, Donnie Wahlberg и сопруга Jenny McCarthy се планира да се појави во Wahlburgers плескавица заеднички.Пејач/актер Wahlberg помина четврток наутро промовирање на нови Bally е ресторан на "Добро Утро Америка", всушност, ветувајќи дека ќе ги јадат таму. "Јас и мојата сопруга се слави нашиот втората годишнина овој викенд, па ќе одиме да Вегас, и јас се да ја посетите Wahlburgers," изјави Wahlberg.Тој го отвори тука за туристичка база, очигледно колку казино во атлантик сити.

"Надвор од (град) Бостон, тоа беше местото каде што најмногу сакав да оди и како нашите следната локација, бидејќи ако ние сме во Вегас, ние може да стигне до целиот свет." ДОБРЕДОЈДОВТЕ Филипински ТВ водител Рајан Agoncillo изненадени неговата сопруга, Филипински филм и ТВ актерката Џуди Ен Сантос, со купување на Лас Вегас дом за неа и нивните три деца.По пристигнувањето во куќата, тој објавено видео од моментот кога тој го реков тоа беше нејзиниот дом и врши неа, како таа се насмеа радосно, низ прагот, и бакна.Двете од нив имаат освоено неколку филмски и ТВ награди во Филипини.ДОМА ТВИТ ВЕГАС UNLV студент @AlanaALion: "Забавен Факт: ако сте израснале во Вегас, сте биле условени да каже "јас само треба да биде stripper' секогаш кога работите се малку тешко." — alana ен (@alanaalion) 31 август, 2016 година Podcaster @fivehundy: "Мојата нова цел во животот е да се купи парцела на земјиштето на Лас Вегас Бул.и тогаш се види луѓето навивач надвор кога јас не направи ништо со тоа." — Пет Hundy (@fivehundy) 31 август, 2016 @nevadaDOT: "83% од смртните случаи во пијан за возење се случи помеѓу 6часот-5:59am текот на Денот на Трудот во 2014 година. #DriveSober" — Невада ТОЧКА (@nevadadot) 1 септември, 2016 година ВИДУВАЊА "Mythbusters" наука домаќин Адам Севиџ, кои престојуваат во Аријата хотел додека даваат приватен разговор за наука и техника конференција. пинк рулет органски лицето маска.