како казина работа слот машини

онлајн казино слободни бонус регистрирате

Онлајн казино игри и решенија инвеститорот, Wazdan, најави потпишување на договор со кој ќе го види своето портфолио од над 110 HTML5-friendly видео слотови се ставени на располагање на iGaming оператор, GoWild Игри.Договорот ги вклучува следните изданија: Според официјалното соопштение објавено од страна на бутик игри настан организаторот, Европската Игри Медиумите и Настани, на аранжманот доаѓа само еден ден по иноватор потпиша слична се справи со Зајакот Забава Ограничена и е да вклучат обезбедување на иноватор е наскоро да-да-се-објавен Маите Ритуал, Black Hawk Делукс и Los Muertos слотови.Нови игри за GoWild.ко.велика британија: Wazdan е лиценцирана од страна на регулаторите во Curacao, Малта и Обединетото Кралство и опишани GoWild Игри како "водечки онлајн игри оператор" зад џунглата-тематските сајт на GoWild.ко.велика британија.Таа исто така истакна дека договор значи дека неговите слотови сега ќе се приклучи на 1,500 наслови од сака на Научни Игри Корпорација, Yggdrasil Игри Ограничен и NetEnt AB веќе се понудени на домен.Инвеститорот детални дека GoWild Игри дополнително се користи врвни customer relationship management систем со цел да се зголеми играч лојалност и задржување стапки преку обезбедување на персонализирани содржини и промоции.Инвеститорот 'апсолутно воодушевен': Andrzej Hyla, Раководител на Продажбата за Wazdan, изјави дека тој е "апсолутно воодушевен" да се имаат потпишано договор со GoWild Игри и сега изгледа очекуваме поддршката на операторот, како што се обидува да ја " обезбедуваат пристап до најдобрите игри содржината на една платформа.' Hyla изјавата се чита.. како казина работа слот машини. "Нашите игри се донесе нова димензија на казина, како што сакаат да ги продлабочат играч искуство и да го отклучи потенцијалот на додадена вредност вграден технологија алатки како Единствена Wazdan Карактеристики." Се справи претставува 'одлични' одговара: За неговите дел, Ентони Berningham, Игри Содржина Директор за GoWild Игри, изјавил дека "свет-класа технолошки и игри" од Wazdan ќе му помогне на својот фирма за да се " прошири гејмерски искуство за понатаму.' Berningham изјавата се чита.. онлајн казино слободни бонус ohne einzahlung. "бест-на-раса содржини од сите водечки провајдери на нашата платформа, ние се чувствуваме способни со Wazdan е одличен.Тоа е нашата желба да им обезбедиме на нашите играчи со најдобрите гејмерски искуство за да е можно со договори како овој." онлајн казино слободни бонус без депозит.