казино не aams senza deposito

del sol покер соба телефонски број

Септември 2017 (Копенхаген) – Приказна Медиуми, меѓународен iGaming компанијата, имаат завршено значаен потег да ги прошират своите стигне и имаат запишување на дански филијалата на пазарот со нов бренд наречен casinobutler.dk казино не aams senza deposito. Casinobutler.dk е најновата прилог на редови на други високо успешна партнерските сајтови во голема Приказна Медиуми портфолио.Сепак, додека поголемиот дел од другите брендови работат во велика БРИТАНИЈА далечински коцкање индустрија, casinobutler.dk е најновиот обид во интензивирање на Приказна Медиуми присуство во Скандинавските пазари.Очигледно е дека тимот, кој предвидува и изграден бренд, се обиделе да креирате корисничко искуство дека е пријателски, забавни, но многу информативни премногу.Посетителите на овој нов сајт се поздрави со маскота – цртан филм чудовиште батлер– кои ги раководи со казино рецензии, критики, како и блог исполнет со корисна информација за она што е ново во iGaming и кои казино промоции се најжешките оние право сега.Исто така, веб-страницата ги следи строгите правила и прописи кога станува збор за промовирање на општествено одговорни коцкање, кои соработуваат со Коцкање Терапија и други.Фредерик Falbe-Хансен, извршен ДИРЕКТОР на Приказна за Медиуми, се вели: "Casinobutler.dk е високо добредојдовте прилог на нашиот список на партнерските сајтови.И покрај тоа што е солидна стои во велика БРИТАНИЈА пазар, се релативно млади бизнис значи дека ние сме секогаш на изгледот-надвор за можностите за проширување на нашиот дофат." "На тој начин, со внесување на дански пазарот, кој е нашиот домашен пазар по сите, едноставно направи смисла.Подигнувањето casinobutler.dk, исто така, значи дека ние сме зголемување на севкупниот бренд признавање во регионот, давајќи Приказна Медиумите уште еден поттик кон стане еден од најбрзо растечките iGaming бизниси во Европа." Приказна Медиуми започна со операции за само три години, но тоа веќе постигна голем успех.Од бизнис работи на двете страни на поделба и работи партнерските сајтови и коцкање брендови, тие се одлично позиционирани да ја испорача најдобри филијалата сајт корисничко искуство.За повеќе информации на оваа порака, или на Приказна Медиуми, ве молиме контактирајте со Шефот на Маркетинг на [email protected].Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино не aams sono sicuri.