како да се направи слот машина андроид

најблиску казино на чарлс град вс

IGT Глобални Решенија Corporation го прошири својот договор за дополнителни 9.5 години за да обезбеди видео игри програма на Луизијана Државна Полиција Одделот of Јавна Безбедност и Корекции' (ДПС&C) Видео Игри Поделба со надградба на своите видео игри систем за следење, според неодамнешното соопштение од страна на матичната компанија, Меѓународни Игра Технологија САЛАДИН (NYSE: IGT).Според јули 12 официјалното соопштение, продолжување на договорот започна на 30 јуни 2018, за Луизијана ДПС&C, која е ценет клиентите на IGT за 13 години.Коментирајќи во врска со продолжување на договорот, Главен Извршен Директор за IGT Северна Америка, Ренато Ascoli, рече, "во Текот на изминатите 13 години, имаме воспоставено силни работни односи и фондацијата со Луизијана Државна Полиција." "Со IGT е INTELLIGEN централен систем, Луизијана Државна Полиција ќе биде опремен со повеќе напредни алатки за да се осигура дека тие се продолжи правилно да управуваат со својата експанзивна видео игри мрежа и да им обезбеди на своите играчи со оптимален игри искуство," објасни Ascoli.Според условите на договорот за проширување, ДПС&C е постојното централно систем ќе биде надграден со IGT на INTELLIGEN™ централен систем.Вториот ќе го следи некои 13,100 видео игри уреди, во нагоре од 1.700 дистрибуирани локации низ Луизијана.Најновиот договор е на петиците на IGT обезбедување на мулти-производ системи и игри договор со неодамна отвори Океанот Одморалиште Казино во Атлантик Сити.Преку договор, Boardwalk казино што се отвори на јуни 28 карактеристики значаен придонес на IGT игри како што се Форт Нокс Видео Слотови, Тркало на Среќата Видео Слотови, СФИНГАТА 4D Видео Слотови и класичната fil-омилен НА GOONIES Видео Слотови. како да се направи слот машина андроид.