коцкање со предност заеднички лажица

трговија како казино за доследно извршување на профит

На 5 Март 2019 – Fergal O "Black" е со нетрпение очекувам да работи Benny е Мост во Matchbook Кралскиот Куп Хендикеп Пречка во Sandown Парк оваа сабота.Минатата година, Matchbook двојно бонус за секој коњ да победат двете Sandown е Кралскиот Куп и било која трка следната недела во Cheltenham Фестивал од £50,000 да £100,000 коцкање со предност заеднички лажица. Бонус останува на £100,000 за оваа година, во обид да привлечат сопственици и тренери да Matchbook е хендикеп круг, во вредност од £75,000, на 9 Март и да се убедат победа конекции за да одат за да се Prestbury Парк.Вкупно 26 записи биле направени за сабота е функција со максимална областа на 22 дозволено.Зборувајќи за шест-годишниот gelding кој последен се гледа кога победа во Cheltenham на судење ден, О "Black" рече: "Benny е Мост беше многу импресивен во својот прв хендикеп во Cheltenham на судење ден трговија како казино резиме. "Тој се стрча во текот на две милји и изгледаше како многу добар малку ставање но можам да ве уверам имаше страшна многу среќа вклучени!О "Black", додаде: "Ние бевме разочарани кога тој доби тепани времето пред на Пазарот Rasen.На handicapper му дадоа белег на 119 и тој нема до 126 сега и мислам дека handicapper има уште е многу фер со него.Ние сме во потрага напред за да работи на него во Sandown Парк во Кралскиот Куп.Зборуваме за Benny е Мост планови за во иднина, О "Black" рече: "Ако тој работи и таму (Sandown Парк) ќе видиме за Cheltenham и каде тој оди следно.

Sandown е неговиот следен мисија и мислам дека тој ќе се справи со песна и тој оди на секоја земја и е многу разноврсна. "Важно е со него е брзо се кандидира на две милји, па се надевам дека ќе го добие тоа, и тој ќе се одвива добро." Зборувајќи за бонус, Matchbook е извршен ДИРЕКТОР Марк Brosnan, рече: "Ние сме возбудени да се инвестира £100,000 во нашата континуирана посветеност на Британскиот трки и поддршка на Џокеј Клуб, удвојување на претходниот бонус ние ја врати на Кралскиот Куп во 2017.
"Со нетрпение очекуваме да се видиме некои Cheltenham кандидати во Sandown Парк на она што е фантастичен ден во доведе до фестивалот." Бонус прв пат е воведен во 1992 година и беше повратена минатата година по 2016 година Кралскиот Куп не беше спонзорирана.Последниот коњ да се укине бонус Давид Цевка е Gaspara, кои се на Фред Зима Малолетничка Почетници' Хендикеп Пречка три дена откако во напад на Sandown во 2007 година трговија како казино преглед. Потврдено записи за Кралскиот Куп Хендикеп Пречка: Твое (FR), Ar Mest (FR), Benny е Мост (огромен гнев), Blu Cavalier (GB), Јавете се на Мене Господ (FR), Chti Balko (FR), Сон du Гранд Вал (FR), Екстра Маг (FR), Перка И Игра (огромен гнев), Прв Проток (огромен гнев), Светкави Захаросан (GB), Хавана Hermano (огромен гнев), Leoncavallo (огромен гнев), Магијата Танчерка (GB), Malaya (FR), Monsieur Lecoq (FR), Нашите Мерлин (GB), Prairie Градот (огромен гнев), Pyromaniac (огромен гнев), Соломон Сива (FR), Sparkleandshine (огромен гнев), Speredek (FR), Бура се Издига (огромен гнев), Totterdown (GB), на Запад До Мостот (огромен гнев), Winston C (огромен гнев) За Sandown Парк и Matchbook: Sandown Парк е дел од Jockey Клуб кој фази возбудливоста на спортските прилики, вклучувајќи Го и Randox Здравје Големиот Национален, На Cheltenham Фестивал и Investec Дерби.Милиони луѓе секоја година и уживаат посебна искуства ние нудиме преку трки, музика, храна и забава.Управувани од страна на Кралската Повелба, секој денар што ги направи оди назад во Британскиот Трки за да им помогне на спорт напредува.Ние се основани во 1750 и денес ние сме најголемите трговски група во велика Британија е вториот најголем гледачот спорт, оперативни 15 racecourses на национално ниво, Националната Студ, Jockey Клуб Имот, Jockey Клуб Угостителство, Jockey Клуб Живеат и нашите спонзорство, Дербито на Благосостојбата.За повеќе информации, посетете www.thejockeyclub.co.uk трговија како казино за доследно извршување на профит. Matchbook е-peer-to-peer обложување размена дизајниран за паметен bettors кои сакаат подобра вредност, продлабочување на ликвидноста и исклучителни клиент сервис.Ние не сме алтернатива, ние сме разлика среќа"s игри и алкохолни казино. Matchbook е лиценциран и регулирани од страна на Alderney Коцкање Контрола Комисијата и велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија.За понатамошни информации, молиме контактирајте: Emma Chamings, АД, 0207 736 склучени бракови 2494, [email protected] Џорџ Smyly, АД, 0207 736 склучени бракови 2494, [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.