Offre d'emploi geant казино nimes

видови на палуби на покер

Петок, јули 30, 2018, Малта – Award-winning слотови градител Wazdan потпиша голем договор со Ритам Игри за да се обезбеди нивната портфолио од над 100 HTML5 игри на Жлебот Гејминг платформа.Мило Игри има тим од искусни игри професионалци кои работат тесно со внимателно-составил кластер на клиенти, кого тие го поддржуваат во лансирање, одржување, и расте нова онлајн казина.На разноврсна компанијата услуги широко ги опфаќа обработка на уплатата, заштита од измама, управување со ризик, регулаторната усогласеност, деловна интелигенција, филијалата промоција и услуги на клиентите, меѓу другите.Во срцето на Жлебот Игри е експертиза е избор на најквалитетните содржини да се разликува нивниот придонес и да диск плеер-ангажманот за клиентите.Ритам Игри тим постојано curating портфолио од висок профил игри, кои потоа се ставени на располагање на клиентите како prebuilt библиотека од која тие го изберат правото на регионално ниво-во согласност наслови за своите играчи.Тоа беше ова постојана апетит за истакнување на содржина, што доведе Ритам Игри да Wazdan.Играта-на услуги е правење огромни чекори во минатата година, издавање на најмалку две нови земјата-кршење игри секој месец.

Wazdan продолжува да расте благодарение на бизнис стратегија врз основа на развој на технологијата со Уникатни Wazdan Карактеристики кои вклучуваат првиот светски Нестабилноста Нивоа™, Режимот на Штедење на Енергија, Двоен Режим на Екранот и Уникатни Коцка Функција. Yahale Meltzer, оперативен Менаџер за Ритам Игри рече: "Wazdan се одличен одговара за нашите клиенти.Нивната високо иновативни игри ќе бидат достапни за лесна интеграција и ние со нетрпение очекуваме да додавање на претстојните наслови како тие стануваат достапни.Секогаш се трудиме да им обезбедиме на нашите клиенти со најновите онлајн содржина и ние веруваме дека Wazdan на производи и технологија им даде на играчите една од најдобрите игри искуства околу, која е причината зошто ние се излезе за тоа што ги достапни на платформата." Шефот на Продажба во Wazdan Andrzej Hyla рече: "Можеме да видиме продлабочување на интерес во нашите игри меѓу двата оператори и играчи особено со комерцијален технологија која форми играч ангажман и искуство.Ние сме многу возбудени околу можностите што претстои и ние ќе продолжиме да се даде приоритет на раст и да се изгради нашиот свет-класа нудат.Тоа е чест и привилегија да се обезбеди на нашите содржини на таква ценето име во бизнис." Wazdan има потпишано неколку партнерство се занимава веќе оваа година со компании како што се EveryMatrix, Videoslots, SlotMillions, Iforium и повеќе. Wazdan е колекција од HTML5 интернет и мобилни игри создадени од страна страсни професионалци продолжува да расте, има само започна Фудбал Манија Делукс за Светското Првенство, Големата Книга на Магијата Делукс и Tetri Манија Делукс.Игри објавен неодамна вклучуваат Овошје Манија Делукс, Топла Партија Делукс и Автопат во Пеколот Делукс.За повеќе информации посетете ја www.wazdan.com ЗА WAZDAN: Wazdan е популарна игра производител, развивање на иновативни казино игри, кои се достави оригиналот, забава и навистина omni-канал играч искуство.Нуди голема игра библиотека од над 100 HTML5 слотови, маса игри и видео pokers, Wazdan се здобива со популарност на iGaming пазарот благодарение на големите квалитетот на нивните игри, интересни теми и ангажирање на игра offre d'emploi geant казино nimes. Wazdan игра портфолио се состои од ваквите популарни наслови како Голема Книга на Магијата Делукс, Магија Целна Делукс, Valhalla и Диви Пиштоли и наскоро ќе се проширува со нови неверојатни слот за игри, вклучувајќи Los Muertos™, Маите Ритуал™ и Капетанот Flynt™, меѓу другите offre d'emploi geant казино montpellier. Wazdan изданија нова, возбудлива наслови на редовна основа и им дава Единствена Wazdan Карактеристики: иновативни Нестабилноста Ниво™, возбудлива Уникатен Коцка Функција и мобилен-friendly Заштеда на Енергија и Двоен Екран Режими видови на скали во тексас покер. Wazdan има голем број на Европски трговски марки вклучително и за нивниот свет е првиот Нестабилноста Ниво ™.Нивните широко портфолио на клиенти ги вклучува некои од најдобрите игри операции во индустријата.Компанијата е со седиште во Малта и има лиценци издадени од страна на UKGC, на MGA и е во согласност со Curacao прописи.Исто така, своите игри ги користат RNG заверена од страна на NMi, кој гарантира сигурен, фер и безбедна игра видови на палуби на покер. Wazdan Продажен Тим е изложен на нивните производи на Сигма во Малта, од 28 до 30 ноември.За повеќе информации на оваа притиснете ве молиме контактирајте Ogilvy Малта на 00356 99207677 или [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre видови на скали во покер.