Baa baa црни овци џек вели кристоф

sonesta maho beach resort casino & spa

17 јануари, 2018 (Мадрид, Шпанија) – Р. за надворешни работи франко Група е номиниран за казино снабдувач категорија на претстојниот Глобален Игри Награди Лондон.Добавувачот е номиниран во особено конкурентна казино снабдувач категорија, која судии извонредност во земјата-врз основа на одредба во текот на изминатите 12 месеци.Р baa baa црни овци џек вели кристоф. за надворешни работи франко Група беше избрана од страна на индустријата-експерт номинација панел составен од преку широк спектар на дисциплини и области на експертиза.Процесот е adjudicated со КПМГ Гибралтар.Победникот ќе биде објавен на ексклузивен церемонија во Лондон е Hippodrome Казино на 5 февруари baa baa црни овци слотови.
Rubén Loeches, главен маркетинг директор на Р sonesta maho beach resort и казино ул. maarten. за надворешни работи франко Група, рече: "за Да биде номиниран во инаугуративниот Глобалната Гејминг Награди во Лондон е голема чест и завет на напорната работа и креативност на целиот Р sonesta maho beach resort casino & spa. за надворешни работи франко тим sonesta maho beach resort & casino ул. maarten. "Би сакал да им посакам на сите компании номиниран најдобар на среќа при награди, и во текот 2018." За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Дејвид Bartram +44 (0) 20 3586 1978 [email protected] Прес-Канцеларија за надворешни работи франко Р реки казино во schenectady ny. [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.