ресторан du казино де luc sur mer

која рака е најголемиот во покер

На Tigre de Cristal казино во Русија е далечниот исток Primorye игри зона е именуван за најдобар прибегне во земја со меѓународни награди панел.Оваа недела, 25 годишен World Travel Awards – смета за 'Оскари' на туристичката индустрија, или па ние сме кажано – беа предаден на гала церемонија во Атина.

Tigre de Cristal крена трофеј за Русија Водечките Одморалиште 2018, победувајќи од три Radisson својства и две други места ресторан du казино де luc sur mer. Tigre de Cristal претходно беше номиниран во категоријата на Русија Водечките Хотел во 2017, но не успеа да се земе дома на хардвер.Со оглед на фактот дека Tigre de Cristal отвори помалку од три години, back-to-back номинации или да каже многу за имотот на репутацијата за opulence или јавете се во прашање темпото на развој во остатокот на земјата.Без оглед, Stylianos Tsifetakis, извршен ДИРЕКТОР на имотот на друштвото за управување G1 Меѓународни, наречен награда "голема чест за нас" и рече дека тоа создава добри предуслови за целокупната туристичка индустрија во Русија е далечниот исток ресторан du казино де lons ле saunier. Primorsky Krai Одделот за Туризам директор Константин Shestakov исто така беше во славенички расположение, повикувајќи се на наградата "на големо значење за туризмот, на нашиот регион." Shestakov тој рече дека очекува уште поголема работи по отворањето на Tigre de Cristal е втората фаза во крајот на 2019. Додека Tsifetakis (на сликата лево) може да мора да се земе лакови, многу од кредитот треба да биде случува да Melco Меѓународни шеф Лоренс Хо, кој се возеше на развој на Tigre de Cristal пред се продаваат минатата година, со цел да се фокусираме на неговите постоечки одморалиште казино проекти во Макао, Манила, Кипар и (се надеваме) Јапонија.Постојат три други Primorye проекти, со дела, со NagaCorp е ова тврдење Владивосток се најоддалечената заедно и најблиските да се приклучи Tigre de Cristal како функционира лице, се надевам дека до крајот на 2019 која страна ќе победи во покер. Дијамант Среќа Стопанства' Селена место не се очекува да се приклучат на партијата до 2020 додека Shambala проект нема ни да се пробие земјата, додека подоцна оваа година.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre која рака е најголемиот во покер.