хард рок казино атлантик сити паркинг

форт томпсон јужна дакота казино

Vermantia, водечки обезбедувач на премиум содржини за игри на среќа, коцкање и обложување оператори во светот, денес, најавува дека таа влезе во договор со Лотоматика, најголемиот италијански игри оператор и член на IGT Група, да мигрираат своето мало за управување со содржини на Vermantia МАЛО емитува услуги и точка-на-продажба на технологија за своите 1.000+ обложување продавници и аглите.Дополнително на ова, Лотоматика ќе се добие пристап до Vermantia ПОВРЗЕТЕ експанзивна содржина портфолио, посебно во Живо Спортови и Виртуелни Игри Услуги.Во непосредна rollout, Vermantia ќе се емитува и работат на три нарачана игри канали за Лотоматика е малопродажната мрежа: во Живо Спортски Канал, комбинирање на повеќе од 6,000 спортски настани во живо годишно со навремени податоци и статистики во партнерство со глобалниот лидер Изврши Група, и два Виртуелни Спортски Канали, врз основа на постоечки партнерство со италијански лидери на пазарот Инспириран Игри.Почетна фаза, како и какви било идни канали, ќе бидат доставени до Лотоматика е малопродажната мрежа преку Vermantia ТОЧКА 4-та генерација декодер технологија и на компанијата за сателитска енкрипција и достава на решение.Преку овој договор, Лотоматика ќе бидат понудени и иновативни игри содржина, како и лесно и флексибилни распределба на содржината решение, гарантира испорака на високо квалитетни производи за своите играчи хард рок казино атлантик сити паркинг. Filippos Antonopoulos, Vermantia извршен ДИРЕКТОР, рече: "Ние сме апсолутно воодушевен што Лотоматика е избран Vermantia да се креира и имплементира оваа решение за нејзиното мало имот и дека имаме можност да работат со IGT, водечки светски крај-до-крај игри компанијата.Лотоматика има водечка позиција во италијанскиот пазар, и овој договор ја демонстрира на жалба и придобивките кои Vermantia гејминг содржини и решенија за малопродажба ги достави до пазарот.Ние со нетрпение очекуваме да на долга и успешна соработка со Лотоматика и понатаму возење на работата и потрошувачката на извонредно содржина." Ludovico Calvi, Лотоматика Scommesse извршен ДИРЕКТОР споменат: Ние сме среќни на можноста за работа со Vermantia и со нетрпение очекуваме да ја испорача на нашите клиенти многу ангажирање и забавни игри искуство во суштина се базира на динамична содржина главно се должи на Телевизија и Виртуелни Обложување.Ова партнерство ќе не поддржува само Лотоматика е цел на одгледување своето Мало Live Обложување услугата, но, исто така, ќе постави темелите за создавање на нови и иновативни концептот на reta Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre хард рок казино атлантик сити паркинг цена.