е vernon падови казино отворен денес

лоренцо mendez gana en el казино

Casinomeister 'Акредитирани' онлајн казино Novibet се слави минатата недела, по онлајн казино беше доделена на "Најдобри Во Куќата Производ" гонг во 2020 EGR Оператор Награди, одржана 'буквално" на 11-ти ноември.Во соопштение дека Novibet се испрати прогласување на нивниот најнов успех, операторот изјавија дека оваа награда беше големо достигнување за Novibet, имаат развиено и утврдени нивните конкурентни сопственички инструменти во текот на годините.На доделувањето на Novibet Најдобрите Во Куќата Производот, EGR судии изјави: "скала на она што Novibet има постигнато е многу импресивни, едноставно не компонента, туку целиот систем.Комерцијалните созревање е против позитивни пост-Covid-19 позадина, но е повеќе отколку што може да се објасни со тоа." "Се чини разликуваат со својата сеопфатна структура; покривање на основни услуги на потрошувачите и задната канцеларија барања.Најголем обем на записи – комплетна платформа.Импресивна во куќата платформа со докажана влијание врз играчот броеви и ангажман." Novibet е Главен Извршен Директор Џорџ Athanasopoulos коментирање на примањето на наградата, рече: "јас сум чест да добијат 'Најдобро Во Куќата на Производот Награда' во име на Novibet и нашиот извонреден тим на над триста луѓе." "Ова не е технологија награда.Ова е достигнување овозможено од страна на инженери, работејќи во синергија со производот сопственици, под заедничка визија: Посветеност, Талент и Напорната Работа, може да победи на љубовта на клиенти и стојат високи против дури и најголемите конкуренти." "Ние развиваме нашите сопствени сопственички технологија.Ние работиме нашата сопствена платформа.Ве покануваме на младите луѓе да расте и да го преземе водството." Можете да проверите Novibet за себе со кликнување тука.Дејв е вклучен во Онлајн Коцкање индустрија за 20 чудни години.Со искуство во работа на операторот со седиште во Гибралтар, каде што тој беше на чело до ТОА тимот на Ladbrokes, да работи на својот iGaming филијалата на веб-сајтови до 2019 е vernon падови казино отворен денес. Дејв сега пишува за Casinomeister и сестра сајт Казино Весник.Вие исто така може да го види на форумот од време на време, каде што тој оди со рачка Webzcas. е vee quiva казино уште се отворени.