она што е на најдобар казино во близина на мене

кој е најдобриот ден од неделата

Bayern е омилен да се оди преку на 1/33, со Атлетико 1/19 она што е на најдобар казино во близина на мене. Neymar беше ѕвезда на кои ладни и свежи ноќ во декември, постигнувајќи еден хет трик, а тој имаше уште една одлична вечер заедно со неговиот штрајк партнери Ангажирање Messi и Луис Suarez, постигнувајќи еден и поставување на уште неколку.Но, тоа беше Светски Играч на Годината кој украл шоуто со хет-трик кој е најдобриот ден од неделата. Лигата на Шампионите, се враќа и Барселона и Bayern München ја погоди земјата трчање, постигнувајќи 12 гола помеѓу нив во отворањето ноќ победи против Селтик и Rostov.Последен пат Селтик се појави во Лигата на Шампионите, група фаза тие претрпе полоши Европската пораз во историјата се случува долу 6-1 да го Барселона На Nou Камп, па тоа не е најдоброто место да се започне нивната 2016/17 кампања.И погоди што?Барселона rewrote Селтик европски рекорд книги уште еднаш со 7-0 уништување. PSG е омилен да произлезе од Група на 10/11, со Арсенал не е далеку зад себе во 6/5. Групната фаза шансите учтивост на oddshark.com.Тука е целосно заокружен резултати.Лигата На Шампионите Резултати (Недела 1) FS Базел 1 v 1 Ludogorets Bayern München 5 v 0 ФК Rostov PSV Ајндховен 0 v 1 Атлетико Мадрид Барселона 7 v 0 Селтик Динамото Киев 1 v 2 Наполи Париз СЕКРЕТАР 1 v 1 Арсенал Benfica 1 v 1 Besiktas Тела да се игра Tottenham v Монако Реал Мадрид v Спортски Club Brugge v Лестер Сити Juventus v Sevilla Legia Варшава v Дортмунд Човек Град v Monchengladbach Лион v Динамо Загреб, Порто v Kobenhavn Bayer v цска го Москва Обложување Шансите Учтивост на Bodog Барселона +300 Bayern München +350 Реал Мадрид +550 Juventus +900 Човек Градот +1000 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre да одат во казино. PSV имаше цел отфрли можноста за offside, и казна спасен од страна на Мадрид чувар. Bayern & Атлетико Започне Со Победите Група D ветува да биде уште бомбичка, откако минатата година е полу-финалистите Bayern Минхен и Атлетико Мадрид беа споени заедно откако се повторно.Германски шампиони започна својата кампања во сличен начин на Барселона по 5-0 drubbing на Rostov.Тоа беше брутално деби за руската златни рипки, но не се добие чувство, тоа нема да го добие толку лоша како оваа во идните натпревари.На Bayern цели дојде од Robert Lewandowski, Томас Милер, Хуан Bernat, и се подготвуваат од Џошуа Kimmich кој е најдобриот ден од неделата. Olivier Giroud и Marco Verratti беа двете испратен за играње игра на чанти во десет paces. Suarez зграпчи два доцни гола, и Андрес Iniesta thundered дома прекрасен одбојката.Селтик беше донесен долу на земјата со повеќе од судрат по започнување шкотската Премиер Лига сезона во одлична форма, победа на сите четири натпревари, вклучувајќи 5-1 победата над своите ривали Ренџерс за викенд.Барселона, од друга страна, беа излетаат на грбот на едно изненадување 2-1 на косата дома да смирен Alaves.По гледањето на овој изложба натпреварот, се прашувам како на земјата, што би можело да се случи?Барселона е омилен да ја освои Лигата на Шампионите оваа сезона, а со добра причина.Селтик не стојат шанса во еден од најтешките групи во натпреварот.Другата Група Ц натпревар помеѓу Човекот Градот и Monchengladbach беше откажа поради torrential дожд.Играта е rescheduled да се одвива со втората серија на игри во вторникот вечерта.Барселона е 4/11 да се квалификува од Групата Ц со Човек Град 3/1 да одат во казино. Арсенал и PSG Започнете Со Ќорсокак во Група Париз St Germain почна нивните Лигата на Шампионите кампања во пост-Zlatan Ibrahimovic ера со 1-1 нерешено дома на Арсенал на коцкање стап нешвил tn.

Bayern тренер, Карло Ancelotti, има освоено овој натпревар три пати повеќе од било кој во историјата.Минатата година тркачи-up Атлетико Мадрид започнаа својата најнова кампања против PSV Ајндховен и дојдоа далеку по професионални перформанси тоа е да стане par за предметот во Лигата на Шампионите.Вратоврската може да се качил или начинот на кој пред Саул Niguez одбојката само пред половина работно време запечатени три поени за Диего Simeone е мажи на коцкање штанд беше големиот успех.