слотови се регистрирате бонус нема wagering

холивуд казино амфитеатар vip клуб ул. луис

На Standardbred Одгледувачи & Здружение на Сопственици на Њу Џерси (SBOANJ) објави неодамна дека нејзините напори да им помогне на премин на референдумот да се отвори два нови казина во Северна Џерси оваа ноември ќе продолжи и покрај суспензијата од кампањата се насочени кон поттикнување на гласачите за поддршка на игри надвор од границите на Атлантик Сити слотови се регистрирате бонус нема wagering. SBOANJ Претседателот Марка Форд, го изрази своето незадоволство со суспензија на 'Нашите Пак њу џерси' кампања, која беше напорно работи за едукација на гласачите на придобивките на новиот казина може да доведе до Северна Џерси.По резултатите на анкетата од Универзитетот рутгерс е Eagleton Центар за Јавен Интерес Избирачки укажа дека избирачкиот поддршка за референдумот имаше пад од 50 проценти за само 37 проценти, Meadowlands тркачката патека сопственик Џеф Gural и милијардер Пол Пожарникар, на две главни поддржувачи на 'Нашите Пак њу џерси' кампања, соопшти минатата недела дека тие ќе се влече приклучок на националната кампања слотови сенката на поезијата. Ford ми рече, "за Нашите членови, сега мора да ги користат нашите ограничени финансиски ресурси за да се вози на порака до гласачите дека ДА гласаат на Прашањето 1 ќе се обезбеди на нашите индустрија со дополнителни приходи за да може да продолжи да нуди на пациентите и даночните обврзници на Њу Џерси важно забава и квалитетот на животот бенефиции.Дури и ако другите се повлекува назад од борба, на коњаници немаат друг избор освен да ја засили и дали нашиот дел," според SBOANJ слотови се регистрирате без депозит. Gural, кој заедно со Meadowlands тркачката патека води racinos Tioga Падови и Vernon Падови во Њујорк, сакав да партнер со Хард Рок Меѓународни да се развие казино на тркачката патека во Источниот Rutherford спортски комплекс, додека милијардер Пол Пожарникар сакаше да се развие $5 милијарди casino resort во Џерси Сити.Гласачи во државата ќе се одлучи на 8 ноември без разлика дали или не да се стави крај Атлантик Сити е речиси четири деценија долга казино коцкање монопол и да дозволи два казина, за да се отвори за бизнис во Северна Џерси.Ако гласачите одобри Њу Џерси Надоместок за Казина во Две Дополнителни Окрузи Амандман, исто така познат како Јавен Прашање 1, Њу Џерси Законодавната власт може да знак исклучување на изградба на две нови казина во северниот дел на државата.Процент од државниот данок на приход од новиот казина ќе бидат наменети за коњски трки индустрија; нешто што коњаници во натпреваруваат држави веќе добиваат.Серија на јавни настапи, интервјуа, и социјалните медиуми настани се закажани од SBOANJ.Здружението се надева дека ќе успее да го истакнам своето членство и придобивките тие донесе на нивните градови и заедници. холивуд казино амфитеатар vip клуб ул. луис.